TP-Link TD-W8151N incelemesi TP-Link TD-W8151N: Uygun fiyata N standardı

CHIP ONLINE Notu
85
  • Uygun Fiyat
Özetle

70 TL'ye 802.11n teknolojisi ve geniş kapsama alnı sunan TD-W8151N, sorun olduğunda birebir değişim garantisiyle de beğenimizi kazanıyor.

ADSL hattınızla birlikte daha iyi bir kablosuz ağ deneyimi sunan uygun fiyatlı bir modem.

Daha önce birçok modelini incelediğimiz ve kaliteli ürünleriyle beğenimizi kazana TP-Link bu ay Test merkezimize yeni kablosuz ADSL modemi TD-W8151N ile konuk oldu. İlk bakışta en son kablosuz ağ standardı olan 802.11n desteğiyle dikkat çeken TD-W8151N, 150 Mbit kablosuz ağ bağlantısı sunuyor. Tabii ki internete bağlanma hızınız, ADSL abonelik hızınıza bağlı fakat söz konusu evinizdeki aynı ağa bağlı bilgisayarlar arasında veri aktarımı olduğunda 150 Mbit'in faydasını fazlasıyla görüyorsunuz. 54 Mbit ile saniyede en fazla 6 MB veri aktarımı yapabilirken 150 Bbit ile bu hızı pratikte 15 MB'a kadar çıkarabiliyorsunuz. Bu hem bilgisayarlar arası dosya paylaşımında hem de ağa bağlı çoklu ortam cihazları arasındaki veri aktarımında performans artışı sağlıyor. Piyasadaki çoğu modemin aksine 2 dBi anten yerine 5 dBi anten ile gelen TD-W8151N'nin çekim alanı da yaklaşık iki kat daha fazla artıyor. Bu sayede çift katlı bir eviniz varsa üst katta da gayet iyi bir sinyal seviyesi elde edebiliyorsunuz. Tüm bunların yanında kolay kurulum yazılımı ve cihazlar arası kolay bağlantı için QSS tuşu da yeni modeminize geçişi kolaylaştırıyor.

TP-Link TD-W8151N Teknik Özellikleri
Ürün Modeli TP-Link TD-W8151N
Ürün Türü ADSL Modem
CHIP Online Notu 85
Üretici TP-Link
Teknik Detaylar
DSL Standartları ADSL/2/2+
Kablosuz IEEE 802.11b/g/n
Güvenlik WEP/WPA/WPA2
Anten Çok yönlü, Çıkartılabilir, 5 dBi
Boyutlar 1 65×108×28mm
Çalışma Sıcaklığı 0℃~40℃

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Masa üzerinde şık duruşu ve etkileyici performansı ile kesinliklikle tavsiye edebileceğim bir modem.

Gerçeken çok iyi bir ürün. komsumla kullanıyorum. ne bir kopma nede internette bi yavaşlama olmuyor.

nesi iyi be! atmayın. 6 ayda 1 defa aldığım yere 1 defada garantiye gitti. sorun devam ediyor. bu seride sorunlar var. bilgisayarcı arkadaş geriye yolladı alığı malı.

Sen de yorum yaz

 İlginizi çekebilir