Oynat SAMSUNG INNOV8 I8510 Eğer kendinize etkileyici özelliklere sahip, eğlence kısmı ağır basan ve uygun fiyatlı bir cep telefonu arıyorsanız tam size göre.

SAMSUNG INNOV8 I8510

Eğer kendinize etkileyici özelliklere sahip, eğlence kısmı ağır basan ve uygun fiyatlı bir cep telefonu arıyorsanız tam size göre.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

ziyaretçilerin yorumlarına bayıldım! doğrusu.........

benim yorumum H-A-R-İ-K-A

ses var...Telefonda harika...

arkadaş bayıyor. kötü tanıtmış

telefon dehşet kelimeler yetmez zaten....

Kimse darılmasın ama bi ürün ancak bu kadar kötü sunulabilir. Duraksayarak, enteresan cümlelerle yağılan tanıtım hiçbir ön hazırlık yapılmamış izlenimi yaratıyor, belirmekte fayda var !

telefonda dokunmatık eksık ve anlatan arkadaşta cok hızlı olacam dıye panık yapmış.

Almanya ve Fransa, İspanya ülkelerine kendi dilinde olmayan hiç bir ürünü sokmazlarken (2. dünya savaşından itibaren) biz ise ingilizce menülerle tanıtım yapıyor ve bundan gurur duyuyoruz. Kesinlikle kınanacak bir durum. Ya mili bilincimiz düşük yada ülkemizi pek tınlamıyoruz. Tabii kanunlar da bunu destekliyor. Alman ve Fransız sitelerini inceleyin, Chip siteleri de dahil, bakalım ingilizce içerikli ürün tanıtacaklar mı? Teknolojik ilerleme ancak kendi dilimizde olur, aksi halde seyretmekten başka yerimizde sayarız. Tabii anlayana.

bi kere türkçe tanıtılması gerekirdi. Akselometre den bahsedilmemiş bence fm radyodan ses kayıt özelliğinden bile söz edilmeliydi..yani anlatılabilecek bi ton özelliği olmasına karşın pekte birşeyden bahsedilmemiş... google e INNOV8 yazın ilk birkaç sonuçtan bu video ya nazaran daha çok bilgi edinebilirsiniz..

Akselometre diye bi kelime öğrenmişin burada sat bakalım çıkta sen tanıt ozaman akselometreyi anlat kaç kişi izliyo ehahaha. Bu telefonu almayı düşünüpte hımmm Akselometresi nedir acaba diye düşünen kaç tırt vardır acaba adsadadadadfasf. İçindeki plastiğin alaşım oranını merak ediom bende ne oranda kaçıncı sınıf plastik kullanmışlar telefonda asasasa. Fm kayıt ve ses kayıt özelliğinden bahsediim hacı sana FM radyo kaydedio ses kaydediyo asadsafafasfaf Yazıyla tabiki daha çok sonuç elde edersinde videonun amacı ürünü kurcalanırken görmek sen zaten bir video izleyipte araştırmadan ürün almayı beklersen çok safsın be usta kusura bakma.Tanıtan kardeş sende üzme kendini bunlar evde oturup oturup böyle yazılar yazıp hımmm çok bilgiliyim die ego tatmin ediyorlar.

Kocaeli'den Sevgiler Saygılar...

Video ekibi olarak her ay sizlerin yaptığı eleştirileride hesaba katarak daha ayrıntılı videolar hazırlıyoruz. Yaptığınız yorumlar bizler için çok değerli... Tabi bazı yorumların çok yıkıcı çözüm sunmayan yorumlar olması üzücü. Ama yinede buraya yazılan her yazı bir değerdir.

Videolar sırasında amacımız A'dan Z'ye ürün bilgisi vermekten çok genel hatlarıyla ürünü inceleyip can alıcı özelliklerini vurgulamak, hemde görsel olarak sizlere sunmak. Her izleyicinin beklentileri farklı tabi. Bizler ürünlere göre süre biçiyoruz. Ama ben sizlere daha fazla bilgi verebilmek adına hızlı anlatmaya çalışıyorum. Burada robot anlatımdan çok daha samimi bir dil oluşturmak yine amaçlarımızdan biri. Gelen yorumlar doğrultusunda sizlere videolarımızı ne yönde geliştireceğimiz ve bakış açımız hakkında bilgi vermeye devam edeceğim. Son olarak her yeni ayın videolarında hoşunuza gidecek yenilikler yapmaya devam edeceğiz. Bizlerinde aklında çok şey var ama bir anda herşeyi uygularsak bocalama daha çok olacaktır. Sırasıyla Anlatım-Teknik- Çeşitlilik- Sunum ve Ayrıntılandırmalarımızda gelişmeler olacaktır.

Teşekkürler
Eray Ant

video benim işime yaradı genel görünüş ve göze çarpan özellikler...bizim ülkemizde hazırlana videolar gayet iyi yabancı tanıtım videolarında bazen 2 kişi oturup karşılıklı şu şekilde tanıtım yapılıyor
John- Aaaa o elindeki ne vay vay vay süper telefon mu?
Ket- xyzt marka süper sonik telefon şöyle iyi böyle iyi
John- gerçekten mi ne işe yarıyor kamera mı o ne öyle ?
Ket- oooo video, fotoğraf... kamerası var tabiki bak şurda
John-gerçekten mi, hemen almak gerek
gibi ürün tanıtım videoları sanki izleyenin aklı, beyni yok.... neyse reklam işi biz anlamıyoruz izleyip yorum yapmak daha kolay
:)

arkadaslar samsun 8510 nezaman cikti tarihi

Tanıtım için çok teşekkür ederim fakat tanıtımda tefonun dil seçeneğini Türkçe olmadığının farkına vardım Türkiyede Türkçeyi kullanmamak üzücü.

bayağı bi cahil yapmış bu arkadaşta izleyenleri :)) şöyle bi muhabbet var zaten bu videoyu teknolojiyi takip etmeyen biri izlemez artık telefona nerden alo diyeceğini nerden fotoğrafçekeceğini bilmeyen kalmadı böyle basit ayrıntıları anlatarak karşısındakini küçümsemiş biraz. hem bikaç kelimeyi cümle içinde çok defa tekrarlayınca insanın dikkatini dağıtıyor haliyle. hani bu sitenin sıkı bi takipçisi olarak böyle bi sunumu hiç yakıştıramadım. yetkililer bu arkadaşın konuşma tarzında bi iyileştirmeye gitse daha iyi olur. güzelim telefonun tanıtımını anlatan arkadaş yüzünden es geçmek zorunda kalıyorum. eleştiriye açık bir site olduğu için burası ondan düşüncelerimi yazıyorum. kimseyi kötülemek gibi bir niyetim yok ama bu şekilde bir anlatımda hiç ama hiç olmamış. Lütfen bu videoyu izleyenleri küçümsemeyin. Bir kulaklık mandalını 15 sn anlatmanıza gerek yok herkes onun ne işe yaradığını biliyor. biraz daha teknik özelliklerinden veya kullanıcıların merak etiiği konulara değinmeniz çok daha güzel olur. iyi çalışmalar....

Sen de yorum yaz