Oynat The Hobbit: An Unexpected Journey [HD] Bilbo Baggins geliyor! Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden sonra hikayenin öncesinde geçen Hobbit'in ilk fragmanı yayınlandı.

The Hobbit: An Unexpected Journey [HD]

Bilbo Baggins geliyor! Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden sonra hikayenin öncesinde geçen Hobbit'in ilk fragmanı yayınlandı.

Akademi Ödüllü® yapımcı ve yönetmen Peter Jackson, J.R.R. Tolkien'in "The Hobbit" adlı kitabından uyarlanan iki filmden biri olan "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" ile karşımızda.

Hikaye, kendini destansı bir arayış içinde bulan ve ulu ejder Smaug'dan Erebor'un kayıp Cüce Krallığı'nı geri isteyen ana karakter Bilbo Baggins'in yolculuk maceralarını anlatıyor. Ansızın büyücü Gandalf ortaya çıkar ve Bilbo kendini efsanevi savaşçı Thorin Meşekalkan tarafından yönetilen onüç cüce'den oluşan bir grupta bulur. Bu yolculuk onları Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler, Şekil Değiştirenler ve Büyücülerle dolup taşan, tehlikeli topraklara götürecektir.

Ian McKellen "Yüzüklerin Efendisi " üçlemesinde canlandırdığı karakter Gandalf olarak ve Martin Freeman da ana karakter Bilbo Baggins olarak geri dönüyorlar . "Yüzüklerin Efendisi" üçlemesindeki karakterlerini tekrarlayan diğer oyuncular ise: Cate Blanchett Galadriel olarak, Ian Holm yaşlı Bilbo olarak, Christopher Lee Saruman olarak, Hugo Weaving Elrond olarak, Elijah Wood Frodo olarak, Orlando Bloom Legolas olarak ve Andy Serkis Gollum olarak tekrar karşımıza çıkıyorlar. Kadroda yer alan diğer isimler ise (alfabetik sıra ile) şöyle sıralanıyor; Richard Armitage, John Bell, Jed Brophy, Adam Brown, John Callen, Luke Evans, Stephen Fry, Ryan Gage, Mark Hadlow, Peter Hambleton, Barry Humphries, Stephen Hunter, William Kircher, Evangeline Lilly, Sylvester McCoy, Bret McKenzie, Graham McTavish, Mike Mizrahi, James Nesbitt, Dean O'Gorman, Lee Pace, Mikael Persbrandt, Conan Stevens, Ken Stott, Jeffrey Thomas ve Aidan Turner.

"Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" Peter Jackson tarafından, Fran Walsh, Philippa Boyens, Guillermo del Toro ve Jackson'ın yazdıkları senaryo doğrultusunda yönetildi. Jackson, Fran Walsh ile Carolynne Cunningham filmin yapımcılığını da üstleniyor.

Yönetici yapımcılar; Alan Horn, Ken Kamins, Toby Emmerich ve Zane Weiner, ortak yapımcı Boyens

"Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" New Line yönetiminde bir New Line Cinema ve MGM yapımı.

Warner Bros Pictures filmin dünya çağında sinema dağıtımını üstleniyor. Filmin uluslararası TV hakları ise MGM tarafından üstleniliyor. HOBBiT: BEKLENMEDİK YOLCULUK Aralık 2012'den itibaren tüm dünyada gösterime girecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

fragman bilmemne herşey hazır tamam ama film 2012 aralık ta sinemalarda:D:D ben size filmin asıl konusunu söylim aslında bu filmin sonunda beklenmeyen yolculuğun aslında beklenilen bir yolculuk olduğu açıklanacak. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvhaha:D

Evangeline Lilly de varmış :D LOST'tan tanıdığımız Kate.

bu film tutar

Kitabı bi harikaydı filmide umarım öyle olur 420 sayfalık kitap toplam 16 saatte bitti..

başka ne olacsk dingil

Sen de yorum yaz