"Süper anlamsız" 15 uygulama!Naked Scanner

3 / 15

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

arkadaş ne saçma ya lan çıplak bu mu düşünsene çıplak dediği resimde sütyen o ne ya ne geriler var arkadaş senin ben geliştirici diye google a kabul edeni :D

ben yinede programı kurdum denedim işe yaramadı sildim sonra belki ben yapamamışımıdır deyip tekrar kurdum yine işe yaramadı sonra belki gözümden kaçırdığım birşey vardı deyip tekrar kurdum yine işe yaramadı sonra belki telefonun kamerasında sorun vardır diyerek servise kontrol ettirip yeniden kurdum yine işe yaramadı belki telefonumun rengindendir diyerek başka bir renk telefon satın alarak bu telefonda programı kurdum yine işe yaramadı. salak olduğumu merak ediyorsanız o konuda birçok kişinin hipotezi var hepsininde birleştiği bir nokta var, birleştikleri o noktayı sizin tahmininize bırakıyorum.

@10 Tem 2013 10:18 Salak değilde abaza mı? :D

şaka programı olduğu yazıyor zaten https://play.google.com/store/apps/details?id=atticlab.bodyscanner&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImF0dGljbGFiLmJvZHlzY2FubmVyIl0.

Kadının sol kolunun açısı ile ekrandakinin sol kolunun açısı tutmuyor.

şaka yazdığını anlayamayan insanlar yorum yazıyor ...

Sen de yorum yaz

Naked Scanner

Yıllardır buna benzer iddialarla ortaya çıkan pek çok uygulama gördük: Uygulama telefonun kamerasıyla görüntülediğiniz kişiyi çıplak gösterdiğini iddia ediyor. Sizleri bu saçmalığı indirip kurma zahmetinden kurtaralım: Elbette işe yaramıyor!

Download: Naked Scanner

 

Turhost