29TL'ye Windows 8 fırsatı Perşembe bitiyor

Normalden çok ucuza Windows 8 sahib olmak isteyenler... Elinizi çabuk tutun; çok az vaktiniz kaldı!

29TL'ye Windows 8 fırsatı Perşembe bitiyor

2 Haziran 2012'den sonra Windows 7'li bir bilgisayar satın aldıysanız, Windows 8'e uygun fiyatlı geçiş fırsatınız yarından sonra bitiyor.

Microsoft, Windows 8 Pro güncellemesini 2 Haziran 2012 ile 31 Ocak 2013 arasında Windows 7'li bir bilgisayar satın alanlara indirimli olarak, 14.99 dolardan sunuyor (Türkiye'de 29TL). Şirket, blog'unda yaptığı açıklamada bu teklifin 28 Şubat'ta biteceğini duyurmuş bulunuyor. Dolayısıyla Windows 7'li yeni PC'nizi ucuza yükseltmek istiyorsanız, Windows Upgrade Offer web sitesine gidip gerekli işlemleri fazla zaman geçirmeden yapmalısınız.

Formu doldurtuktan sonra Windows'un doldurduğunuz bilgileri kabul etmesi halinde Windows 8 Pro'nun fiyatını 29TL'ye indiren özel kodu içeren bir e-posta alacaksınız. Windows 8 Pro'yu satın almanıza izin verecek kod, bu e-postada yer alacak.

Windows 8'in yükseltme sürümünün fiyatı, perşembe gününden itibaren 119.99 dolar olacak. Windows 8 Pro paketinin fiyatı ise 99 dolara yükselecek.

 

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

bedava verseler gene kurmam ki :)

Normalden çok ucuza Windows 8 sahib olmak isteyenler... Elinizi çabuk tutun; çok az vaktiniz kaldı! - sahib Yetkili arkadaslar bunu sahip yaparlarsa iyi olur kanisindayim...

windows 8 çıkmadan önce önce windows 7 li bilgisayar aldım windows 8 i indirimli alabiliyormuyum

@27 Şub 2013 20:09 okuman yazman var dimi arkadaşım!?

@27 Şub 2013 20:09 Aldığın tarih nedir? Elinde bir promosyon kodu var ise ykseltme yardımcısını yükleyerek kontrol edebilirsin kaç tl'ye alabileceğini

Ustune 29 dolar verse bile gecmem.

@27 Şub 2013 20:14 zaten vermezler tasalanma

Microsoft üstüne para vermesi gerekir kanımca yoksa neden kuralım.

windows 95 mı kullanıyorsun :P

Promosyon bitince 589tlye satacaklarını bildiğim halde yine almam :)

Windows 8 pro windows 7 kadar güzel bencede metro arayüzü iğrenç olmuş diyebilirim başlat menüsü koysalardı belki alırdım windows 8 pro 29 tl verip 29 tl işletim sistemi için çok çok uygun diyebilirim ama windows 8 metro arayüzü olmasaydı ve başlat menüsü olmasaydı alırdım belki.

ne olur kullan bak ms küser :)

Bedava verse yüklemem.

şurda bir duyuru niteliğinde haber yazılmış ve tutup bedava verseler üstüne para verseler kurmam almam vs vs vs, bence microsoft ta aslında sırf siz alın kurun diye uzun zamandır bekliyor siz alırsanız kampanya bitecek ama işte almıyosunuz ya yazık batacak şu microsoft yazık olacak, nolur alın...

win7 ile 8 seneye kadar yol var daha

Ben indirimli aldım kurdum. Sonra kaldırdım win 7 ye döndüm. Gitti 29 TL :)

Ailecek toplam 4 bilgisayara Windows 8 aldık kurduk. Gayet memnunuz. Yalnız bir tane daha bilgisayar aldık Windows 8'e yükseltmek için hep erteliyordum unutuyordum bu haber hatırlamamı sağladı teşekkürler chip ekibi. Hemen şimdi bir tane daha aldım. Bu sayede tüm bilgisayarlar Windows 8 oldu. Eğer ki memnun olmasaydım ve 29 tl gibi gayet uygun bir fiyat olmasaydı zaten 5 bilgisayara birden almazdım.

bende 29 tl ye aldım ama win 7 den vazgeçilmiyor be ,ne mi yaptım pc de hem 7 hem 8 var şu an (pc de 3 adet hdd mevcuttur=)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir