5 yeni, bedava iPhone oyunu!

Bu 5 yepyeni iPhone oyunuyla eğlenceyi maksimumda yaşayın. Üstelik hepsi de bedava!

  • Ümit Öncel
iPhone'unuz için yeni ve bedava oyunlar
"MeWantBamboo"

iPhone sayesinde artık bir yerlerde vakit geçirerek beklemek sıkıcı olmaktan çıktı. Bir birinden keyifli oyunlarla artık sıkıcı beklemeler eğlenceli hale geliyor. Üstelik tüm oyunlar paralı da değil. İşte sizin için seçtiğimiz en yeni ve tamamen ücretsiz olan iPhone oyunları...

MeWantBamboo
Son derece şirin grafiklere sahip bu platform oyununda birinci amacınız aşağıya düşmemek. Zıplayarak ilerlerken zaman zaman uçma özelliği kazanarak daha uzun mesafelere ulaşabilirsiniz. Özellikle genç oyun severlerin çok ilgisini çekeceğini tahmin ediyoruz.

Bug Heroes
RPG, kule savunma ve shoot'em up tarzı oyunlara ait özellikler son derece şirin grafiklerle birleştiren bu eğlenceli oyunda kontrol ettiğiniz böceklerle düşmanlarınızın yemek stoklarını yok etmeniz gerekiyor. Bu sırada kendinize yemek bulmak ve yemeğinizi saldırganlardan da korumanız gerekli. Farklı özelliklere sahip böcekler arasında doğru zaman geçiş yağmak çok önemli.

Ve Diğerleri...

"DeathWorth Lite"

Imaginary Range
Çizgi roman ve manga seviyorsanız hayatınızın oyununu bulmuş olabilirsiniz. Imaginary Range görselliği ile sizi etkilemeyi başarabilirse boş vakitlerinizi değerlendirmek için bir numaralı tercihiniz olabilir. Ufak oyunları oynayarak ve objeleri toplayarak bu sıra dışı oyunda başarılı olabilirsiniz.

DeathWorth Lite
Son derece eğlenceli bu oyunda yer altında yaşayan ve yer üstündeki hemen her şeyden nefret eden dev bir solucanı kontrol ediyorsunuz. Tek yapmanız gereken doğru açıyı bulup, yer üzerindeki hedefinize saldırmak. Oyun ilerledikçe karşınıza çıkan farklı hedeflerle aslında tek düze görünen oyun sıkıcı olmaktan da çıkıyor. Reklam desteği sayesinde ücretsiz olan DeathWorth Lite'da sağ üst köşede yer alan geliştirmeyi gözden kaçırmayın, Bu sayede açıldığında solucanınızın gücünü de arttırabilirsiniz.

Wriggle
Zeka oyunları sevenler için düşünülmüş olan Wringgle'da amacınız kontrol ettiğiniz mavi böceği çıkışa ulaştırmak. Bunun için çevredeki diğer böceklerin konumunu değiştirmeniz gerekiyor. Her zaman, her yerde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Teşekkürler Chip.

Pes ya bu kadar da olmaz. Habere bak.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play