Akıllı telefona farklı bir kılıf!

Bu kılıf sizi hem hemen biten pil derdinden kurtaracak, hem de telefonunuza ufak bir ek yapacak!

  • Ertuğrul Süngü
Akıllı telefona farklı bir kılıf!
Gelen çağrı ışığı için hiçbir güç tüketmiyor

Akıllı telefonların en büyük problemi, kuşkusuz bir türlü yetmeyen pil ömürleri. Bazı kullanıcılar, bu sorunu aşmak için bataryaya sahip kılıflar kullanıyorlar ancak bu kılıflar, aynı zamanda telefonu ufak çaplı bir tuğlaya dönüştürüyorlar.

Özetle güç ihtiyacı, tüm akıllı telefonların ortak sorunu ve telefon üzerine kalın bir kılıf taşımak tam bir işkence. İşte bu durumun farkına varan bir firma, The Lunecase isimli ürünü ile çıkageldi. Lunecase de telefonu kalınlaştırıyor ama bunun karşılığında size sunduğu ekstra bazı özellikler var.

Aslında telefon kılıfının iki adet özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki, ürün üzerinde kullanılan sert kauçuk madde ki bu sayede telefon her türlü darbeye karşı korunmuş oluyor. İkinci özelliği ise telefon çaldığı anda, arka tarafa yansıttığı gelen çağrı işareti... Düşünülenin aksine, bu çağrı ışığı için telefondan hiçbir güç talep etmeyen Lunecase, sadece telefonun ürettiği elektromanyetik enerji ile çalışıyor!

Lunecase'in yurtdışı satış fiyatı 39 dolar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

eskiden 3310 ların arkasına yapıştırılan ışıklar vardı çağrı sırasında yanıp yanıp sönerdi bu da o sistemler gibi çalışıyor demek ki. aynı teknolojileri ısıtıp ısıtıp getiriyorlar bize.

@19 May 2014 15:29 sorarsan radyasyonu önlüyodu bide onlar

Samsung Galaxy S2'den Beri Samsung Bunu Kullanıyor Zaten.

Gunaydin chip millet bu haberi yapali yuzyillar oldu ve herkes bunun bir ise yaramayacagi konusunda karar kildi. Cunku o alet bilirim gosteriyor ve ordan cevaplayamayip cagrilari oradan cevaplayamadikca arama yapamadikca normal telefona hic bir ekstrasi olmayacak zamaninda cagri geldiginde yanan sonen isiklarin yeni versiyonu sadece

tamam da hangi akıllı telefon?

eskiden 3310 un arkasına yapıştırdığımız stickerler ile aynı işlevi var :D

akıllı kılıf ;)

Güzel ama ne kadar gerekli tartışılır

Aynen bu teknoloji 3310 zamanındada vardı yapıştırırdın yanardı

Ben telefonu ters çevirdiğimde birisi ekranı görmesin diyedir. Gelen aramayı sms 'i bildirimi vs niye göstermesini isteyeyimki. Adam gibi 1-2 mm arası bir ek bataryalı kılıf geliştirsinlerde onu alalım en azında gerçek bir işlevi vardır .

Sen de yorum yaz