Apple, Beats'te beklenen değişimi yapmadı!

Apple'ın satın aldığı Beats'te yapacağı söylenen değişiklikler, görünüşe göre başka bahara kaldı!

  • Levent Öztürk
Apple, Beats'te beklenen değişimi yapmadı!

Apple tarafından satın alınmadan hemen önce Beats, Solo2 adında bir kulaklığı satışa sunmuştu. Ve şimdi Apple'ın hakimiyetine geçen ses devi, bir devam ürünü için çalışıyor.

Apple'ın Beats üzerinde neleri değiştireceği hakkında pek çok söylenti var olmasına rağmen, yeni ortaya çıkan bir FCC dosyası, iPhone üreticisinin pek fazla bir şeyi değiştirmeyeceğini gösteriyor. FCC belgeleri, Beats Solo2'nin Bluetooth destekli yeni sürümünü göstermekte. Ancak, kablosuz özelliklerin eklenmesi dışında kulaklıkta büyük bir değişiklik görünmüyor.

Gelecekteki Beats kulaklıklarının Apple'ın "lightning" teknolojisini kullanıp kullanmayacağı yönünde de bazı tahminler bulunmaktaydı. Görünüşe göre firma, microUSB'ye bağlı kalarak diğer platformlara açık konumunu korumayı planlıyor.

Tabii ki bütün bunlar ilerleyen zamanlarda değişebilir. Hatta Apple'ın aynı ürünlerin iOS özel sürümlerini piyasaya sürerek herkesi mutlu etme çabasına girişmesi de mümkün olabilir. Ancak, her ne olursa olsun, bu yeni kulaklık Apple'ın markasını taşıyacak olsa da, yeni Beats Solo2'nin, Beats DNA'sına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni kulaklığın ne zaman piyasa çıkacağı henüz belli değil...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Apple urunlerin yaninda beats damgali kulakliklar olmaigi surece ne halt yerlerse yesinler alt tarafi kutuya beats gorunumunde bi kulaklik vericeksin bu kadar zaten fazlasini kimse istemiyor

@10 Kas 2014 21:59 bi kulaklık o kadar para bence ama apple illa para verecem dediysede bişey diyemem

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play