Apple, CES'i 250 kişiyle işgal etmiş!

CES 2012'de adı bile geçmeyen Apple, bakın aslında fuarda neler yapıyormuş neler...

  • Zeynel A. Öztürk

CES'de ürünlerini sergilemeyen Apple'ın fuarda 250 gizli Apple çalışanını gezdirdiği ve rakip ürünleri incelediği ortaya çıktı.

Paid Content'ten Tom Krazit, fuarda Sony'ye ait standın hemen dışında iOS ürün pazarlama müdürü Greg Joswiak ile karşılaşmış ve onu tanımış. Bir gazeteci tarafından farkedilen Joswiak, bu duruma gülmüş ve birkaç dakika sohbet etmişler. Apple yöneticisi Joswiak, Krazit'e Sony'nin standından hiç etkilenmediğini söylemiş.

Teknoloji yazarı Mike Elgan, Apple'ın gösteri için 250 kişiyi kaydettirdiğini söylüyor. Görünüşe bakılırsa rakiplerini dikkate almadığı düşünülen Apple, fuarda ne olup bittiğini incelemekten öte, 250 kişilik bir orduyla tüm CES'i işgal etmiş.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Saçma, işleri yok. 250 kişi gönderecek. Gerçek dışı... :p:p:p

kime nasıl dava açacaklarına dair malzeme mi toplamışlar?

Foto Paint terk olmuş :D

Sony'nin standından hiç etkilenmediğini mi söylemiş? Bunlar kendini ne sanıyo ya. Siz daha apple'ı şımartmaya devam edin.

Foto Paint terk olmuş :D

Apple işini bilir... zaten fuara katılsa en en çok ilgi ve alakayı kendileri alırdı diğerleride hava alırdı anca :)

klasik amerikan hırsızlığı

Sony'nin standından hiç etkilenmediğini mi söylemiş? Bunlar kendini ne sanıyo ya. Siz daha apple'ı şımartmaya devam edin.

evete bende ordaydım sonynin standı beş para etmezdi

klasik amerikan hırsızlığı

oradaki gelişmeleri görğp sonra eğer o gelişmeyi orada sergileyen firma bunun patentini almamışsa hemen patent alıp o firmayı davat etmek için mi?

E tabi canım androidimizi çaldılar dediler onlar da haklı olarak birşeyleri değiştirerek hemen adlarına patentleyip(en iyi yapabildikleri şey) çakmasını çıkarmaya çalışacaklar

bence ordan çalıp biz bulduk diye keklicekler herzaman yaptıkları gibi :)

Sen de yorum yaz