Apple, bu sızıntıları durdurmak istiyor!

iPhone'ların erkenden sızmasına bir türlü engel olamayan Apple, şimdi önlem olarak bakın ne yapıyor

  • Zeynel A. Öztürk
Apple, bu sızıntıları durdurmak istiyor!
Apple, kılıf üreticilerinin sızıntılarından rahatsız

Apple telefonları hakkındaki dedikodularda, aksesuar üreticilerinin önemli payı var. Aksesuar üreticileri, Apple'ın fabrika planlarını ele geçirerek iPhone veya iPad'ler çıkmadan haftalar önce kılıf gibi çeşitli ürünler sunabiliyorlar. Ancak yeni bir iddiaya göre Apple, bunu engellemek üzere önde gelen aksesuar üreticileriyle anlaşmalar imzalamaya başladı.

Apple, dayanamayıp sızıntılara dayanan aksesuar satışı yapmayı düşünen firmaları, ürünlerini Apple mağazalarına almamakla tehdit ediyor. Ancak firmanın bu hamlesi, Apple mağazalarına girme şansı zaten hiç olmayan küçük markaları caydırmaya yetmeyebilir. Yine de bu hamleyle birlikte Apple fabrikalarındaki çalışanların, planları sızdırma konusunda daha isteksiz davranacaklarını tahmin ediyoruz.

Tabi ki tüm bunlar, önde gelen aksesuar üreticilerinin ürünleri için daha fazla beklememiz gerekeceği anlamına da gelebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

sadece aksesuar üreticileri ile değil. işçi çalışıyor 1 dolara sana 20 dolar 50 dolar neyse verelim diyip telefonların resimlerini çektiriyorlar.

Ürün sızıntılarını durduracağına önce her hafta patlatılan icloud sızıntılarını, çıplak foto fiyaskolarını durdursun. zaten güvenmiyordum, şimdi nefret eder oldum elmadan. çürüdü gitti zaten.

sanki kendisinin sızdırdığını kimse bilmiyor yani milleti salak yerine koyuyorlar iyice bunlarda

Bu epıl çok sattekar...

İşi gücü tehdit zaten... Kullananlar düşünsün...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play