Apple'ın ücretsiz single kampanyası bitti mi?

11 senedir Apple kullanıcılarının sahip olduğu bu ayrıcalık, muhtemelen artık geçerli değil!

  • Zeynel A. Öztürk
Apple'ın ücretsiz single kampanyası bitti mi?
Bedavadan Katy Perry dinlemeyi unutun...

iTunes kullanıcıları 11 senedir Apple'ın her hafta sunduğu "bedava single'ın" keyfini çıkıyorlar. Ancak görünen o ki firma, bu kampanyasını 2015 itibariyle durdurdu.

Firmanın iki haftadır hiçbir bir single yayınlamadığını fark eden bir kullanıcının Apple forumlarında söylediğine göre bir Apple yetkilisi, kampanyanın birçok yerde sona erdiğini doğruladı. Kullanıcının iddiasına göre Apple'ın artık "kullanıcılarının mağazasını dolaşmasını istemiyor".

Apple, Aralık ayında da "Noel'in 12 günü" adındaki geleneksel kampanyasını sunmamıştı. 6 senedir sürmekte olan bu kampanya dahilinde ücretsiz uygulamalar, medyalar ve diğer içerikler bulunmaktaydı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Adam çökmek istemio iptal etmedi doğaldır

Elma'nın para kazanması lazım fanboylar. Yumulun kredi kartlarınıza!!!

Kullanicilarini sagilacak inek olarak gördugundendir. 130 milyar dolardan fazla nakit stogu var ve hissedarlarina olagandan fazla nakit dagitimi yapacak butun musterilerine 5$lik bedava vermis olsa 1 milyari gidecegini dusunerek kaldirmistir. Hissedarlar ceplerine daha fazla para koymak istiyor.

tel pahalı sarj aleti pahalı uygulama pahalı kılıf pahalı yeni cıkan model eskisindan daha da paha pahalı aradaki 3-5 dolarlık hafıza alanı maliyetini 100 $ a yuvarlamak normal is bununda uzerine verdigin 3-5 hediyeyide paralı yap yok devenin nalı o da pahalı tabiki devenin nalının yeni modrli ise paha biçilemez kılıfla kullanın bu arada çizilir.en iyisi al mayın dokun mayın bas mayın parada var mayın

Sen de yorum yaz