Avea'dan hareketli bayi!

Avea, meydana getirdiği bu hareketli bayi ile dikkatleri üzerine çekti! İşte o bayi...

GSM operatörü Avea, tramvay bayisini hayata geçirdi. Avea'nın Beyoğlu tramvayına entegre olarak uyguladığı "Trambayi", Beyoğlu'nda yaptığı seferler ile büyük ilgi topladı.

Avea'nın yenilenen bayi konseptine ve hızla artan bayi ağına yönelik detaylar içeren "Trambayi", Beyoğlu-Tünel güzergâhında, 14-15-20-21-22-23-24 Ocak tarihlerinde, en yoğun saatlerde gerçekleştirdiği seferler ile binlerce yolcuya ev sahipliği yaptı.

Avea Pazarlama Direktörü Sinem Üner Ünsal; "GSM pazarı, günümüz itibariyle ülkenin en canlı ve dinamik pazarlarından biri olarak konumlanıyor. Avea olarak, hem sunduğumuz ürün, servis ve hizmetlerimizle hem de iletişim tonumuzla farklılaşan ve öne çıkan işlere imza atmak için çalışıyoruz.

Markanın müşterilerle buluşmasında birbirini besleyen farklı platformlar olması da marka sağlığını olumlu yönde etkiliyor. Bundan yola çıkarak, açıkhava reklamlarını da mümkün olan en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Yenilenen bayi konseptimizi ve hızla artan bayi ağımızı anlatan yaratıcı "Trambayi" çalışmamız ile; tüketiciye direkt olarak dokunarak çok olumlu tepkiler aldık

" dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bir turkcell kullanıcısı olarak aveanın bu projesi çok güzel olmuş,çok beğendim.Mesela adam çok meşgul birisi tam geçerken atlasa işini halledip belirlenen güzergahta iniyor.Harika!

1GB internet paketi fiyatı iyi herkese öneririm...

mükemmel fikir reklam dediğin böyle oolur işte

takılın peşine D:

Valla ben gördüğümde bosdu :) tranvayda doluydu millet tırsmısdır

avea çekmiyor işte kanıtı :) aveayı çekiyorlar

Sen de yorum yaz