Beklenen iPhone 4 sonunda geliyor!

iPhone hayranlarının belki de bugüne dek en çok bekledikleri model sonunda gerçek oluyor!

Beyaz iPhone 4 baharda geliyor!
Beyazı için bu kadar süre bekleyen var mıdır, bilemiyoruz...

Geçtiğimiz yıl piyasada olacağı söylenen beyaz iPhone 4, firma tarafından kesin bir açıklama yapılmadan ertelenmişti. Konuyla ilgili birçok haber ve dedikodu çıksa da Apple "teknik nedenler" dışında herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Bu mevsimde çıkacağı söylenen beyaz iPhone 4'ün geleceği de Apple Başkan Yardımcısı Paul Schiller'ın açıklamasıyla kesinleşti. Schiller'ın bu açıklaması aslında kimsenin alışık olmadığı bir şekilde Twitter'dan yapıldı. Apple, daha önce ürünlerinin çıkacağını hiç bu şekilde açıklamamıştı ancak Apple geçtiğimiz yıl çıkması gereken beyaz iPhone 4 için firma büyük bir basın toplantısı yapmaktan ve bazı soruları cevaplamaktan kaçınmak istemiş gibi görünüyor.

İşte Schilller'ın o mesajı; "Beyaz iPhone bu bahar piyasada olacak ( ve telefon oldukça güzel!)"

Gökay Özbudak

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

para olsa da alsak hacı..gerci objektif olarak sölüyorum: aslında para olsa galaxy s2 veya lg optimus 3d falan alırım..ama iphone 5 yaz aylarında cıkarsa ona da bakmak lazım tabi..iphone 4 bile bu telefonlara karşı biraz eski kaldı..teknoloji durmak bilmiyor kısacası..milyar doların olsa zor yetişirsin :)

Siyahı olanlar bir daha alsın diye bu kadar bekletmiştir. :P

iphone 4 den soğudum bide eskisi galaxy 2 varken ıphone4 zor alınır ben ıphone 5 i beklıcem bakalımo nasıl ondan sonra dusunucez ınsallah para olurda boyle yazdık ama para yok :)

GALAXY S 2 BEKLIYORUM VERİN SU HABERI ARTIK TURKIYEYE GELDI DIYE =)

Millet para olsa demiş. Paran varsa hangisini istiyorsan onu alırsın. Yada hiç birini almaz ve sorun da yapmazsın. : ) Sıkmayın canınızı bir gün istediklerinizden daha iyi şeyler sizin olabilir. Bunlar için uğraşın!

favorit mobiltelefonlar, LG optimus 2x p990 ve SAMSUNG galexy s-2.
Avrupa'da bir butik bir gün'de Tam 100'adet LG optimus 2x p990,sattı,? fiyati,850 Euro'€ ne yazik'ki geç kaldım.fakat bir hafta sonra yine gelecek.Teşekkür*metin*

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir