Biletix uygulamasıiPhone'da!

Biletix'ten iPhone, iPod Touch ve iPad'ler için özel uygulama: Biletix iPhone Uygulaması!

Biletix artok iPhone'da!

Türkiye'nin eğlence ve spor etkinlikleri alanında ilk ve en büyük biletleme firması Biletix, aşamalı olarak hizmete sunacağı mobil stratejisi kapsamında ilk olarak; iPhone, iPod Touch ve iPad'ler için geliştirilen mobil uygulama; Biletix iPhone Uygulaması'nı hizmete sundu. Bugünden itibaren, Apple'ın akıllı telefon ve tablet PC kullanıcıları; ücretsiz olarak indirebilecekleri Biletix iPhone Uygulaması ile; Biletix.com sitesindeki etkinliklere ulaşabilecekler.

Biletix iPhone Uygulaması, kullanıcıların Biletix.com sitesindeki etkinlikleri araştırmalarını ve dilediklerinde kredi kartları ile tamamen güvenli bir ortamda bilet satın almalarını sağlayan bir mobil uygulama. Uygulamanın sporseverler, konser takipçileri, tiyatroseverler gibi kullanıcıları; etkinlik videoları, 360° mekan görselleri, oturma planları ve daha birçok detayı, avuçlarının içinde görerek, arzu ettikleri etkinliklerin durumu hakkında gerçek zamanlı bilgilere sahip olacak ve bilet satın alabilecekler.

Biletix Kurucu Ortak ve Genel Müdürü Ali A. Abhary Biletix iPhone Uygulaması'na ilişkin olarak şu bilgileri verdi; "Akıllı telefonlara yönelik yerel uygulama serisinin ilkini kullanıcılara sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Apple kullanıcıları gerek yeni uygulamaları benimseme, gerekse eğlence-müzik-sanat-etkinlik odaklı yaşam trendleri açısından, bizler için önemli bir hedef kitle.

İşte sunduğu kolaylıklar

Biletix iPhone Uygulaması'nın kullanıcıya sağladığı bir önemli kolaylık da "Yakınımda" özelliği. "Yakınımda" ile kullanıcılar 15 km çevresinde olan biten etkinlikler hakkında gerçek zamanlı bilgi alabilecekler. Tüm bunlara ek olarak; Biletix iPhone Uygulaması kullanıcılarını, doğrudan iPhone'larına gönderilecek mesajlarla kendilerine iletilecek özel promosyonlar, en fazla ilgi gören konser ve etkinlik satış bilgileri vs. sürprizler de bekliyor."

Biletix Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Dave W. Dorner ise uygulamaya ilişkin olarak şunları söyledi; "Tüm şehrin ajandası avucunuzun içinde. Mekan bağımsız, nerede olursanız olun, örneğin arkadaşlarınızla dışardeyken ve yapacak birşeyler ararken konser bilgilerine anında ulaşabilme, ya da hafta sonu derbisine karar verdiğiniz an bilet alabilme rahatlığına sahipsiniz."

Biletix iPhone Uygulaması Apple iTunes App Store itunes.apple.com/tr/app/biletix adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Optimum performans için 3G veya WiFi bağlantı tavsiye ediliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

biraz geç bir haber olmuş. 1-2 haftadır mevcut program itunes app store'de

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play