Bir Galaxy S5 daha geliyor!

Belki kimseyi şaşırtmayacak ama Galaxy S5'in de "o sürümü" piyasaya çıkmak üzere...

  • Cem Şancı
Bir Galaxy S5 daha geliyor!

Samsung'un Galaxy S5 modeli büyük beğeni ile karşılandı. Ancak Samsung şimdi yeni bir Galaxy S5 sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. "Google Play" sürümü olarak isimlendirilecek olan modelde, Google'ın Android işletim sistemi hiç bir ekleme yapılmadan kullanılacak. Daha önce de pek çok amiral gemisi cebin Google Play sürümleriyle karşılaştık; Galaxy S5 de bu seriye eklenen son üye olacak.

Samsung telefonlarında Android işletim sistemini kullanıyor ancak sisteme kendi modüllerini ve ara yüzlerini ekleyerek, diğer Android telefonlarından farklı görünmesini ve hatta farklı çalışmasını sağlıyor. Samsung'un yeni Galaxy S5 sürümü ise tüm bu eklentiler olmaksızın, yalın Android ile çalışacağı söyleniyor. 

Samsung fanatikleri ayrıca daha küçük boyutlu S5 Mini ve metalik kasayla gelecek olan S5 Prime modelleri hakkındaki haberleri de merakla bekliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

S3 deki tasarımı artık hepsine uyguluyolar yenilik yok hep telefon çıkart :D bundan sonra S3-S4-S5-S6-S7-S8-S9-S10 gözümde hep aynı samsung çok iticisin gerçekten yenilik SIFIR!!!!

samsungun androidli galaxy ürünlerinin sayısı bizim aşireti geçti

Çok lazımdı

Yanliz bunlar Pic edition, yani Nexuslar gibi degiller ilk olarak guncelleme almadiklari gibi siradan telefonlarla ayni anda oluyor o yuzden Touchwiz olmamasi haricinde bir artisi yok.

Büyük beğeni ? marsta mı?

cok dogru bir adim atmis olur.samsung telefonlarinin en buyuk eksiklerinden biri de urunlerinin guncel androidden uzak kalmasi

Sırada Nebulanın S6 gelecek

Sürümü nezaman

Sen de yorum yaz