BlackBerry Z10, bugünden itibaren Vodafone'da

BlackBerry'nin yeniden tasarladığı BlackBerry 10'lu cebi, Vodafone'da da satışa sunuldu!

BlackBerry Z10, bugünden itibaren Vodafone'da

Vodafone Türkiye, gücünü BlackBerry 10 işletim sisteminden alan BlackBerry'nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu BlackBerry Z10'u Red tarifelerinde çok avantajlı ödeme seçenekleriyle sunuyor. Vodafone'lular 28 Şubat'tan ititbaren BlackBerry Z10'a tarifeye ek ayda 49 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

BlackBerry 10, iyi bir mobil deneyim sunmak amacıyla yeniden tasarlanan, yeniden yapılandırılan ve yeniden keşfedilen bir BlackBerry platformu. BlackBerry 10, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kendini sürekli güncelliyor ve daha hızlı ve akıllı bir deneyim sunuyor. Platformdaki özellik ve detaylar, kullanıcıların hareket halindeyken iyi bir performansa sahip olması amacıyla tasarlanmış.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, abonelerimize dünya kalitesinde son teknolojileri Vodafone farkıyla eşit şekilde ve kolaylıkla erişmelerini ve kullanabilmelerini sağlamak adına bir süre önce Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu ACAİP'i hayata geçirdik. Vodafone'da, ihtiyaca en uygun akıllı telefonu seçmek, almak ve kullanmaya başlamak ACAİP kolay diyoruz. Şimdi de ACAİP Plan kategorisi altında BlackBerry'nin merakla beklenen yeni BlackBerry Z10'u bugün abonelerimizle buluşturuyoruz. BlackBerry Z10'u Red tarifeleri ile alanlar Red Dünyası'nın hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerinden ve özel olduklarını hissettiren fırsatlarından faydalanabilecekler."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

hiç birşey değil'de bberry'de açılma süresi problemi çözülmüşse alırım :) şaka bir yana,bberry nin orjinal klawyeli tasarımından çıkması pekte hoş değil.bu ferrarinin scooter üretmesi gibi birşey...

bu fiyata zor satarlar yazık kendi kendilerini biririyolar

cok şükür süper olduu bu haber

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir