Bu fotoğraftaki cep, Xperia Z2 mi?

Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia Z2, müthiş bir özelliği ile birlikte, internete sızmış olabilir!

  • Ertuğrul Süngü
Bu fotoğraftaki cep, Xperia Z2 mi?
Çerçevesi yok gibi...

2014'e hızlı bir şekilde giren teknoloji sektörü, çıtayı bir derecede daha yukarı çıkarmak için MWC 2014'e gün sayıyor. Teknolojinin geldiğini en üst noktayı temsil eden fuarlardan ikincisi olan MWC, bu yıl da birçok farklı ismi ağırlayacak.

Fakat her yıl olduğu gibi, fuardan önce birçok dedikodu yayılmaya başlamış durumda. Sony'nin Xperia Z2 modelinin fuarda tanıtılacağını duyan bazı meraklı gözler, eğer fotoğraftaki görsel gerçekse, cihazı çoktan bizlere tanıtmayı başardılar bile. Digi-woo isimli Çinli bir sitede gözüken fotoğraf, gizli çekim yapılarak paylaşılmış zira fotoğraf ziyadesiyle bulanık. Yine de dikkatli bakıldığı zaman ekran üzerindeki simgeler ve genel hatlarıyla kullanılan renkler, tam da Sony tarafından kullanılanlara benziyorlar. Aynı zamanda bu fotoğraf üzerinden cihazın çerçevesinin ne kadar ince bir yapıya sahip olduğunu seçmek hiç de zor değil.

Her ne kadar düşük kalite görseller şüphe uyandırıyor olsa da bu fotoğrafların Xperia Z2'ye ait olma olasılığı gerçeğini yok etmiyor. İyi haberse Sony Xperia Z2'nin birkaç hafta içerisinde piyasada olacak olması.   

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Hangi müthiş özellik?

İşte bu yüzden sony'den nefret ediyorum. Z1 çıkalı daha ne kadar oldu hemen z2 haberleri duyuldu.

Aetik telefonu tutmak imkansiz olcak herhalde eger oyunlar ve uygulamalar icin ozel yazilim destegi yapilmazsa tam bir piyasko olur

@06 Şub 2014 16:37 yav he he önce kalın diyordunuz şimdi nasıl tutacak yürü git işine 3310 al

@06 Şub 2014 21:18 aynen katılıyorum çerçeveyi kalın yapar niye kalın inçe yapar niye ince

hadi gel artık...

ben oparayı biriktire kadar z4 çıkar malum taksit yok.

ekrana dokunmadan tutalım diye düşüreceğiz sonra telefonu :p

Sen de yorum yaz