Bu telefon iPhone 5S olabilir mi?

İnternete sızan bu resimler iPhone 5'e benziyor ama onunla arasında önemli farklar var!

  • Zeynel A. Öztürk
Bu telefon iPhone 5S olabilir mi?
Büyük hali için resmin üzerine tıklayın

Apple, bizi iPhone 5 ile sadece birkaç ay önce tanıştırdı. Ancak "iPhone 5S" konuşmaları ve dedikoduları şimdiden başlamış durumda. Apple gerçekten de yakında piyasaya süreceği bir iPhone 5S üzerinde çalışıyor olabilir mi?

İnternette yayınlanan iPhone kasaları, şu anki iPhone 5'inkinden biraz farklı olmasıyla dikkat çekti. ETradeSupply'nin yayınladığı görüntülerde kasanın parça numarasının başında bir "X" yer alıyor. Bu, kasanın bir prototip olduğunu gösteren bir işaret. Bunun yanında cihazın vidalarının iPhone 5'dekine göre farklı konumlarda olduğu fark ediliyor.

Bu görüntülerin gerçek olup olmadığını söylememiz şu an mümkün değil. Bunun yanında fotoğraflar bir iPhone 5 prototipine de ait olabilir. Ancak önceki sızıntılar gibi bu iPhone da gerçek ise, Apple alıştığımız sonbahar planını bozacak demektir.

Büyük hali için resmin üzerine tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Nefret ediyorum artık bu Apple-a! Her gün yeni cep telefonumu çıkarmak gerekiyor anlamıyorum? İnsanların parasında gözü olan bu şirket tam bir sahtekar! Artık bu dedikodu haberlerinden de bıktık! Her yıl, her ay, her gün aynı, standart Apple haberleri...

@RuMad Microsoft çok düzgün bir şirket çünkü. Xbox dışında hiç bir ürününden memnun kalmadım.

@RuMad sanki silah zoruyla aldırıyorlar. Ki apple diğer marakalara göre daha az model çıkarıyor iki ayda bir bi samsung modeli (galaxy dışındakileri de sayın lütfen) nokia zaten aynı şekilde

@RuMad R U MAD? U JELLY? :D

@RuMad yaş kaç ergenimsi arkadaş :)

@RuMad her gün? android mi bu her gün çıkaracak. yılda bir çıkıyor. siz daha olayı kavrayabilecek zekaya sahip olamamışsınız ki.

Vidalarimi degishmish o mu farklilik anlayamadim.

başladık...

iPhone 5 daha 3 ay önce çıktı nerdeyse iPhone 5S dedikodularına başladınız. iPhone 5s çıktıgında iPhone 6 cıkacak demeye baslarlar sacma sapan konular acmayın lutfen

hep aynı terane. apple bıraksın telefon işini kendi işine baksın artık. çıkardığı ürünlere de başka bir isim koysun. yeni model ikc s (insan kazıklama cihazının) s versiyonu gibi.

@07 Ara 2012 20:47 sanane arkadaşım belki biz bu haberleri okumaktan zevk alıyoruz?

@07 Ara 2012 20:47 Apple mı bıraksın telefon işini? Gariptir ki Apple çıkarttı bu telefon işini.

@07 Ara 2012 20:47 Adam gibi telefon yapan bir tek Apple var. Arkadaş ne aldıysa aynısından bana da gönderin. Bu neyin kafası yahu?

zorla satmıyor begenmeyen almaz demekki çogunluk istiyor herkesin elinde iphone bu sadece türkiyede değil her ülkede aynı ben ingiltereden iphone alıp yollamak için rezervasyon yaptırıp günde 2 tane alabiliyorum düşünün ne kadar satılıyor ...

Sen de yorum yaz