Bu telefonlardan uzak durun!

Yeni telefon alacaklar... İşte uzak durmanız gereken cepler ve bizim alternatiflerimiz...

  • Umut Ulu

Üreticilerin kötü tecrübeleri... Az batarya süresi, kötü ara yüz, düşük kamera... Üreticilerin kötü tecrübelerinin olduğu bir çok telefon vardır. Biz sadece hataları göstermek istemiyoruz, aynı zamanda alternatif telefonları da makalemizin devamında bulabilirsiniz. CHIP Online uzak durmanız gereken 11 telefonu ve onlardan birini almayı düşünenler için alternatifleri sizin için derledi.

Galeri sayfamızda Nokia'dan LG'ye ve HTC'ye kadar 11 kötü deneyimi sizin için derledik. Ve bunlardan birini almaya karar vermiş biri için en uygun alternatifleri araştırdık.

Küçük bir de not: Listemizdeki cep telefonlarından bazıları, eğer bu makaleyi 1 yıl önce hazırlasaydık, burada olmayacaklardı. Ama bizim bir amacımız da, yeni telefon almak isteyenlere yol göstermek...

Daha fazlasını ve incelemeyi galeri sayfamızda bulabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Ayrıca, SAR değerleri yüksek olan telefonlar konusunda bir haber yayınlarsanız çok iyi olur. :)

Teşekkürler chip :)

Zaten telefonalrdan anlayanlar ve bırazda haberlerı takıp eden bır alıcı
HTC İPHONE VEYA SAMSUNG alır dıyerlerıne bakmaz bıle

Ben şahsen suan iphone 5 i beklıyorum duruma gore samsung galaxy 2 alırım yanı ıkısınden baskasına bakmıyorum

Galaxy 551 almayı düşünüyordum. Bu makaleyi görünce hemen okumaya başladım ve alacağım telefonun alternatif olarak gösterildiğini görünce rahat bi nefes aldım :)

Umut Ulu çok belli ki telefonlardan bazılarını denememiş, hatta hatta eline bile almamış.. Örneğin, HTC HD2'de internet üzerinde yapacağınız kısa araştırmalar doğrultusunda kolayca Android de yükleyebiliyor ve çalıştırabiliyorsunuz son sürümler dahil olmak üzere! Örneğin BlackBerry Torch hiç de öyle 3,5 saatlik bir şarj süresine sahip değil, çok daha uzun ve rahat kullanımlı bir cihaz.. Gerçekten içi boş bir yazı olmuş...

iphone alın rahat edin

en kralı galaxy s i9000 gerisi hikaye...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play