Bugün, iOS 7'nin günü!

iPhone ve iPad sahiplerinin uzun zamandır beklediği iOS 7 güncellemesi, birkaç saat sonra geliyor!

Bugün, iOS 7'nin günü!

Apple'ın, yıllardır kullandığı tasarımı baştan aşağıya değiştirecek yeni iOS sürümü, yani iOS 7, bugün yayınlanıyor. Daha önce 18 Eylül'de yayınlanacağı açıklanan iOS 7'nin, saat kaçta indirilmeye sunulacağı ise henüz belli değil. Yine de, beklentiler, saatler bu gece 24.00'ı göstermeden önce, güncellemenin indirilebilir hale geleceği yönünde. Daha net konuşmak gerekirse, güncellemeyi saat 20.00'dan sonra kontrol etmenizi öneririz.

iOS 7, iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 kullanıcılarına sunulacak. Daha önceki modeller ise, güncellemeyi alamayacak. iPad cephesinde ise, iPad 2 ve sonrası tüm modeller, iOS 7'ye güncellenebilecek. Ancak hem iPhone, hem de iPad için, iOS 7'nin sunduğu özellikler, modele göre farklılık gösterebilecek.

Her iOS güncellemesinde olduğu gibi, geleneksel uyarımızı da yapalım: Her ne kadar güncelleme bir sorun çıkartacak gibi görünmüyor olsa da, indirmeden önce mevcut verilerinizi yedeklemenizde büyük yarar var!

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Güncelleme, İstanbul' a göre saat 20:00' de sunulacak

nefesimizi tuttuk bekliyoruz

İpad 4 e GM sürümü kurdum ve bariz yavaşlattı. Bence biraz bekleyin.

Artık indirilebilir durumda

aynın 20 sinde gelicek arkadaşlar boşuna beklemeyin

ios7 yi kurdum incelemedeyim hafif takılma sorunları var ama apple ios7.1 ile yakında düzeltecektir

yazılım an itibari ile sadece telefon üzerinden güncellenebiliyor. itunes ne yazık ki ios 7 yi görmüyor.

beğenmedim. İos 6 nın görselliği daha canlı. Başka bir fark da göremedim. Sadece kamerada küçük bir ilave var, o da önemli bir şey değil. Zaten alasını yapan kamera programları var.

İphone hep beklenti içinde bırakır insanı 7 yi bekledi millet şimdi takılma var 7.1 bekleyecek

Ben indirdim, ve çok güzel olmuş. SONUNDA o eski püskü arayüzün yerini Jony Ive'ın yeni tasarımı yer almış. Bu arada duyduğuma göre iOS 7.1, iPad'ların tanıtılacağı gün (ki şu an o günün bulunduğu ay içerisindeyiz) indirime sunulacakmış. Kaynak: BGR

Ve Swinesung'un Crapwiz arayüzünden daha iyi!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play