Bütün arama motorlarını bir arada kullanın!

Birini seçmek zorunda değilsiniz! Tüm popüler arama motorlarını bir arada kullanabilirsiniz...

  • Halil Mollaoğlu
Infinise: Yeni çoklu arama motoru
Infinise: Google ve diğerlerinde arama yapmayı kolaylaştırıyor.

Google, Twitter, Wikipedia ve YouTube bir arada: Infinise Design ajansı popüler Google arama motoru için yeni bir konsept geliştirdi. go.infinise.com adresinden ulaşılabilen site tüm arama motorlarının fonksiyon yelpazesini bir araya getiriyor.

Konsept ilk bakışta hafif değiştirilmiş bir Google başlangıç sayfası gibi duruyor; ama Infinise daha fazlasını yapabiliyor.

Google, Wikipedia, YouTube ve Twitter: Google logosuna tıkladığınız anda arama motorunun değiştirebiliyorsunuz. Bu şekilde en önemli arama hizmetlerine ardı sıra erişebiliyorsunuz. Her arama sizi Google ve diğer hizmetlerin bilindik arama sonucu sayfasına yönlendiriyor.

Arama kutucuğunun altındaki tuşlardan örneğin resim veya Google Maps gibi gelişmiş arama fonksiyonlarına erişebiliyorsunuz. Bu sayede Infinise çokça arama yapanların başlangıç sayfası olmak için ideal bir alternatif haline geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

google yetiyor neyi bulamadıki diğerlerinni bulduğu

Aynen bling ve yahooda üstelikde bulma sansi dahada az.

Ne Bing ne de diğerleri ama illaki GOOGLE..Google ile Bingi kıyaslamaya kalkmak hata.Google, kim ne yaparsa yapsın çok çok açık ara önde.Bing hele bir kaç fırın ekmek daha yesin,mindere öyle gelsin.Bing le arama yapmak gereksiz zaman kaybından başka bir şey değil.

işte bu çok akıllıca bence ileride çok fazlaca tutulacak

Anasayfası çok hoşuma gitti keşke google bu şekilde yapsa ana sayfasını

güzel ama anasayfa açılışı çok yavaş, hedef hız bu işlerde.

Bence çok gereksiz. Firefox ve Google Chrome'daki arama çubuğuna eğer sitenin kendi arama özelliği varsa tarayıcıya aktarılıp kullanılabiliyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play