Casper'dan İdeal PC kampanyası

Casper İdeal PC kampanyası, herkesi bilgisayar ile tanıştırıyor, her eve teknoloji getiriyor.

Casper'dan İdeal PC kampanyası

Casper Bilgisayar, bilgisayar kullanımını arttırmaya yönelik İdeal PC kampanyası ile, kullanıcıların ihtiyacı olan her şeyi tek bir pakette sunuyor.

Tüm İhtiyaçlar Tek Pakette

Casper Ideal PC kampanyası içerisinde Microsoft Office 2007 Türkçe Ev ve Öğrenci Sürümü, kullanıcıların çok uzaktaki sevdikleriyle bile görüntülü konuşmasını sağlayan Casper Webcam, çocukları zararlı sitelerden korumaya yönelik aile koruma şifresi, bilgisayarla ilk kez tanışanlar için internet üzerinden eğitim paketi, her an bilgisayarın masaüstünde durarak faydalı internet linklerine kolay erişim sağlayacak İdealPC Windows kenar çubuğu, TTNet ADSL aboneliği ve modem bulunuyor. Ücretsiz modem için, tüketicilerin 24 aylık TTNet ADSL abonelik sözleşmesi imzalamaları gerekiyor.

Casper İdeal PC kampanyası kapsamında, giriş seviyesi, orta seviye ve üst seviye olmak üzere her ihtiyaca cevap verebilecek 10'un üzerinde masaüstü ve dizüstü bilgisayar modeli yer alıyor. Satışa sunulan masaüstü ve dizüstü bilgisayar modellerinin geniş bir fiyat aralığı bulunuyor. Fiyatlar 777$+ KDV ile 1.149$ + KDV arasında değişiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Neden detay bilgi veriliyormuş gibi yapılıp "Bellek" "Hdd" yada "Ekran kartı" markasını tam olarak yazılmıyor anakartın tam modeli ne? anakart fiyatları okadar değişken ki. Bunları bilmeden bunu fiyat karşılaştırması yapmak mümkün değil ki... İnsanları kandırmasınlar yeterince teknoloji çöplüğü olduk zaten.....

zaten kandırmaktan başka şey yapmıyorlar istesem bende 300 ytl ye pc toplarım önemli olan onun parçaları

bence markalı pc için iyi bi kampanya

Hala Core Duo hatta tek çekirdekli CPU'a sahip dizüstü makineler satılamaya çalışılıyor mesela. Çift çekirdeklilerin fiyatlarının düşmesine rağmen.

Masaüstünde en kaliteli marka CASPER en çok sata da o kampanyalarına bayılıyorum çok teşekkürler CASPER
alacaksan masaüsütü CASPER alacaksın

arkadaşlar hiç kimse yoğurdum ekşi demez.. anlaşılan kamufle tarzı giydirip giydirip satıyorlar pc'yi.. asıl olan gerçek marka modelden ziyade bir japonya bir amerikada bir rusyada fiyat aralığına bakın bakalım ne göreceksiniz. durun ben söyleyeyim dev bir uçurum bu ttnettede öyle hizmeti pahalı almak konusunda galiba türkiye dünya devi.....:((((

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Casper'dan İdeal PC kampanyası
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir