Casper'ın Yeni Telefonunun Özellikleri Sızdı!

Casper'ın, yeni akıllı telefonunun ekran özellikleri ve tasarımıyla ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Casper'ın yeni telefonunun özellikleri sızdı!

Casper'ın, yeni akıllı telefonunun ekran özellikleri ve tasarımıyla ilgili bilgiler gelmeye başladı. Sızdırılan görsellere göre yeni telefon, son dönemin yükselişe geçen su damlası çentik tasarımı ve rengiyle iddialı olacak gibi görünüyor.

Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla yeni model, son dönemde revaçta olan su damlası çentik tasarımına sahip olacak. Bu segmentte yer alan diğer akıllı telefon modellerinde nadiren görülen bu özellik sayesinde, kullanıcılara daha fazla ekran alanı sunacak.

Yeni tasarımın, ekranıyla birlikte renk özellikleriyle de iddialı olacağı görülüyor. Sızdırılan karelerden, renkler arasında gradyan geçişler olduğu anlaşılıyor. Farklı açılardan bakıldığında tasarımda mavi ve mor renklerin hakim olduğu görünüyor.

Daha önce yüksek fiyat seviyesindeki tasarımlarda görülen bu özelliğin, telefonun fiyatına nasıl yansıyacağı ise büyük merak konusu. Casper'ın son çıkardığı VIA G3 telefonun iki renk olduğu düşünülünce, yeni akıllı telefonun da iki farklı renkte olması muhtemel görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

acaba kimin telefonu :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost