CHIP hazırladı: Windows Vista özel dosyası

Bu özel dosyada Windows Vista'nın en ilginç ve pratik özelliklerini bir arada bulacaksınız.

CHIP hazırladı: Windows Vista özel dosyası

Windows Vista çıkması ile beraber pek çok bilgisayar kullanıcısının kafasında aynı soru işareti belirdi. Acaba alışageldiğimiz Windows XP sistemini bırakıp hakkında bu kadar çok yazılıp çizilen yeni işletim sistemine, yani Windows Vista'ya geçmek ne kadar mantıklıydı?

Yapılan araştırmalar ve müşteri memnuniyeti çalışmaları, Windows Vista'nın sınıfı geçtiğini gösteriyor. Özellikle SP1'in çıkışıyla performans ve güvenlik açısından da artı puanlar toplamaya başlayan Windows Vista hakkında hazırladığımız özel makaleleri bu sayfada bir araya getirdik. Windows Vista ile çalışıyorsanız, Windows Vista'ya terfi etmeyi düşünüyorsanız, bu makalelere mutlaka bir kere göz atmanızı öneriyoruz.

Pratik: Vista ile eğlence
Yeni işletim sistemi Windows Vista, resim, film ve müzik oynatabilmek için çok sayıda özellik sunuyor. Windows Vista Home Premium ve Vista Ultimate en iyi eğlenceyi sunabilmek için beraberinde Media Center ile geliyor.
Makaleyi okumak için tıklayın


Vista ile kablosuz ağ
Windows Vista ile kablosuz bir ağa bağlanmak artık çok daha kolay. Nasıl yapılacağını gösteriyoruz.
Makaleyi okumak için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

yav arkadaslar benim bilgisayarda bir sey war ne oldugunu cozemedim fakat format atıldıgı halde yinede donuyor buna gore cozumu olan biri warsa msn nem ft.beyaz002@hotmail.com

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir