CHIP Online sinema şöleninden kareler...

CHIP Online ve ziyaretçileri G.I. Joe'da buluştu! İşte eğlenceli bir akşamın renkli özeti...

CHIP Online sinema kapattı!

Özel kampanyalar, ödüllü anketler ve diğer aktivitelerle ziyaretçilerini sürekli ödüllendiren Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi CHIP Online, UIP işbirliği ile ziyaretçilerine G.I.Joe Kobra'nın Yükselişi filmini herkesten önce izleme imkanı sundu.

CHIP Online ekibi talihli okurlarıyla birlikte G.I. Joe filmini herkesten önce izledi. Türkiye'de bugün vizyona giren filmi CHIP Online kalitesi ve farkıyla iki gün önce izleyen ziyaretçiler keyifli saatler geçirdi.

UIP işbirliği ile gerçekleşen etkinlik Astoria Cinebonus'taydı. Saat 6 gibi toplanan ekip ve gelmeye başlayan ziyaretçiler 8. salona çıkan merdivenlerin altında CHIP ve CHIP Online afişlerinin önünde buluştu. Sohbet, muhabbet ile hoşça geçen bir saatin ardından, listelerden isimlerini onaylatan izleyiciler salonu doldurdu ve saat 7'de film keyfi başladı.

Bizimle birlikte olan herkese teşekkürler...

G.I. Joe bilgisayar efektlerinin sonuna kadar kullanıldığı, abartı teknolojiler ve aksiyon sahneleriyle dolu eğlenceli bir filmdi. Kafa yaslayacak yeri, bacakları rahat rahat uzatacak ara mesafesi ve arkaya doğru esnemesiyle son derece konforlu koltuklara sahip sinema salonu, dev ekran ve ses sistemi, güzel bir filmi tamamlayan unsurlardı.

Eğlenceli saatlerin ardından okuyucularımızla fotoğraf çektirdik bir müddet muhabbetin ardından büyük çoğunluk evlerine dağıldı. Geriye kalan küçük grupla Astoria dışında küçük bir mola verdikten sonra Mecidiyeköy'de yürüdük, beraber yemek yedik, kahve içtik ve kendi aramızda filmin kritiğini yaptıktan sonra olaysız bir şekilde evlerimize dağıldık.

Bu güzel akşamda bizimle birlikte olan herkese teşekkürler! CHIP Online okuru olmanın avantajını yaşatan yepyeni etkinliklerle yine birlikte olacağız ve yine çok eğleneceğiz!

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Gerçekten güzeldi. Resim çekilmedim belki ama çok eğlendim :) Keşke bilet kazanan herkes gelseydi. Salonun yarısı anca doldu..

olaysız bir şekilde dağıldığınız iyi olmuş :D

bende orada olmak isterdim ıstanbulda olsam kaçırmazdım gidenler çok şanslı

çekilişe katıldım ama bana çıkmamasına gerçekten çok üzüldüm. böyle süper bir organizasyona katılamamak gerçekten çok üzücü. :(:(:(

Böylesine Süper Bir Organizasyona Bende Katılmak İsterdemi ama nasip değilmiş. Çekilişi kazanamadım bi turlu :( :( :(
Gidenleri Tebrik Ederim :D

böyle organizasyonlara çağırılmasan bile gideceksin gelmeyen olur onlardan birinin yerine girilebilir şansımızı denemek lazım girişken olmak gerek ekilmediğin yerde biteceksin misali :D

CHIP Online notu: Merak etmeyin, bu kampanya ilk değildi, son da olmayacak. Daha ne sürprizlerimiz olacak, gözlerinize inanamayacaksınız. Siz sadece bizi izlemeye devam edin yeter...

gerçekten güzel bir gündü ve fimin de güzel olması bu güzel günü dahada güzel yaptı =) fakat salonun biraz boş olması beni üzdü açıkcası herkesin katılmasını isterdim ...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir