Chrome 12 hazır, İndirin!

Google, Chrome 12'nin final sürümünü indirmeye sundu. Yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

Chrome 12 hazır, İndirin!

Google, tarayıcısı Chrome'u son sürat geliştirmeye devam ediyor. Chrome 12, birçok yenilik ve performans iyileştirmesiyle birlikte indirilmeye sunuldu.

Chrome 12 ile birlikte gelen en önemli yenilik, Google'ın da söylediği gibi, donanım hızlandırma destekli 3D CSS. İlk bakışta bu terim size bir şey ifade etmeyebilir ama 3D CSS, çok daha zengin bir web deneyimi sunmayı başarıyor. Birçok web uygulamasını farklı bir boyuta taşıması beklenen bu özelliğin neler yapabildiğini görmenizi isteyen Google, özel bir sayfa da hazırlamış durumda. Chrome tarayıcınızdan ilgili bağlantıya tıklayarak siz de 3D CSS'in nimetlerini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Diğer yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

Yeni Chrome'da daha güvenli sörf imkanı da sunuluyor. Chrome 12 kullanıcıları, şüpheli bir dosyayı indirmek istediğinde daha da dikkat çekici bir biçimde uyarılıyor. B u sayede spyware ya da diğer zararlıların bilgisayarınıza girmesi engellenebiliyor.

Chrome 12 ile birlikte, Google Gears desteği de tarihe karışmış durumda.

Eğer zaten Chrome kullanıyorsanız, tarayıcınız güncellemeyi kendisi gerçekleştirecektir. Chrome 12'yi indirmek isteyenler ise, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir.

Download: Google 12.0.742.91

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 Yorum

bu nasil bir politika arkadas! her hafta yeni sürüm mü sürülürmüs piyasaya??

3D CSS şahane birşey. ama bunun derslerini hiçbir yerde bulamadım

sürüm sayılarına takılanı anlamıyorum 10 olsun 20 olsun 30 olsun ne önemi var? Chrome u tek geçiyorum tarayıcı aleminde

Çok teşekkürler! Bu Google harika işler yapıyor. Birkaç sene içersinde Google Chrome'un girmediği ev kalmayacak! İnsanın alışkanlıklarını değiştiriyor! :)

ben chrome kullandım hızlı fakat alışamadım. opera kullanıyodum hep. bi yerden maxthon u gördum 5-6 ay oldu hiç ayrılamadım opera hastasıydım unuttum artık opera yı bana gereken herşey var maxthon da.

harikaydı...!!!
çok çok harikaydı...!!!

Sürüm işinim suyunu çıkardı google. Operayı da geçti sürüm numarasında yavaşlayabilir arttık. En harika en gelişmiş, en eski tarayıcı chrome çünkü en büyük numara onun. Hemen yedim.

---------
bu nasil bir politika arkadas! her hafta yeni sürüm mü sürülürmüs piyasaya??
---------

Güzel bir politika. Her hafata yeni özellik eklenip hatalar gideriliyor demek.

chrome 13 çıktı

3D CSS pc XP de çalışmıyor. zaten uyarı çıkıyor we are sorry falan filan.

forever chromeee!.. :))))))

benim chromem 13.0782.1 nasıl oldu bu.

firefox da keşke her hafta yeni sürüm sürse daha heycanlı oluyor 6 -7 senedir firefox kullanıyorum alıştım cromeyide kurdum ama ne yazıkki alışamadım.

sürüm numarasını niye takıyorsunuz arkadaşlar. windows hergün update çıkartmıyormu. ayrıca her sürüm numarasında az yada çok mutlaka bir değişiklik oluyor. chromu ilk çıktığı günden beri kullanıyorum ve çok seviyorum

Virüs programları hergün güncelleme çıkarıyor, tarayıcılarda bu modaya ayak uydurdu bizde alışalım artık. Ayrıca windows kurmak kadar uzun sürmüyor ki 2 dakikada kuruluyor, tembellik yapmayalım :)

Her hafta yeni sürüm çıkaracaklarına 64 bit tarayıcı üzerine çalışşınlar

Bende xp kullanıyorum bal gibide çalışıyor
-------------------
3D CSS pc XP de çalışmıyor. zaten uyarı çıkıyor we are sorry falan filan.

Görünümde ufacık bir değişiklik var sadece. Ayrıca gittikçe Chrome'un performansı ve hızı düşüyor. (eskiden beri kullananlar bilir.) Sonu gelecek gibi.

kıromun da aplikeyşın sıtoru var artık:) engıri börds oynamaya çalışıyorum. Mahvetmişler

sekmelerdeki son harf neden silik duruyor?eskiden yoktu bu sürümde var sanırım.mesela bu sayfada en son CH yazıyor H silik duruyor.sizlerdede varmı böyle bir şey?Ekrandandır demiştim fakat ekranda ölü piksel yok..

sekmedeki uzun cümlelerin sonuna üç nokta yerine son harf şeffaflaştırılmış güzelde olmuş. önemli olan donanımsal bir katkı sağlaması, kullanın kendini belli ediyor arada iyi bir fark var

Bence hız konusunda baya bi ilerlemeler var. Bilgisayara cep telefonundan bağlanıyorum, bir siteye tıkladığımda sitenin tamamı neredeyse hemen yükleniyor. Chrome+Ubuntu=Rahatlık!!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost