Dijital oyun platformu Playstore yenilendi

Türk Telekom, dijital oyun platformu Playstore ile oyun sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Dijital oyun platformu Playstore yenilendi

Dijital oyun dünyasına verdiği önemin göstergesi niteliğindeki yatırımları kapsamında Playstore'un arayüzünü yenileyen Türk Telekom, Playstore'un yenilenmesini kullanıcıları ile paylaşmak üzere özel bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında Playstore'dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan bütün Türk Telekom müşterilerinin Kasım ayı boyunca Adil Kullanım Noktası'nı limitsiz hale getiriyor. Bu sayede en yeni oyunlara özel koşullarla sahip olan oyun severler, bir ay boyunca limitsiz internetin keyfini çıkartıyor.

Yenilenen arayüzünün yanı sıra dijital oyun kataloğunu da genişleten Playstore, uzman editörler tarafından hazırlanan özel oyun serilerini ve her hafta yenilenen öneri alanını da oyun severlerin beğenisine sundu.  Bunun yanında kataloglarında 4 bine yakın oyun yer alan Playstore, Türkiye'deki en geniş içeriğe sahip oyun platformu olma özelliğini koruyor. Yenilenen Playstore, kullanım kolaylığı, yüksek performans, yenilikçi ve kullanıcı dostu arayüzü ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde oyunculara sunduğu servis kalitesini daha da artırdı. 

 Türk Telekom, dijital oyun platformu Playstore ile oyun severlere internet faturasına 12 aya varan peşin fiyatına taksit imkanı, rekabetçi fiyat avantajı ve Türkiye'nin her yerinden kolay erişim olanağı sağlıyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Play Store? "Çok yaratıcıymış".. *alkış*

Yıllardır var olan hizmet zaten. Yıllardır deyin 10 yıllar akıllara gelmesin 4-5 yıldır kullanıyorum. Faturaya taksit zaten vardı. Turkcell ilkmişu gibi bu konuda lanse etti kendini dünyadan bi haber derler ya daha bu firma ülkeden bi haber

wolfteam e-pin alamıyorum?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play