Bedava dizüstü başlangıç paketi 2011

Her dizüstü bilgisayarda mutlaka bulunması gereken en önemli bedava yazılımları sizin için seçtik!

Güvenlik : Dizüstü bilgisayarınızı koruyun!

Güvenlik : Dizüstü bilgisayarınızı koruyun!

avast! Free Antivirus
Ücretsiz virüs tarayıcılar arasında yaptığımız son karşılaştırma testinde avast, Avira ve Panda'yı arkasında bıraktı. Kullanıcı ara yüzü hoşumuza giden şeylerden birisi oldu. Klasik bir virüs tarayıcısının yanında program aynı zamanda Web-Filter, E-mail tarayıcısı ve davranış tabanlı algılama gibi özelliklere de sahip. Başka hiç bir ücretsiz virüs tarayıcısı onun kadar iyi donatılmamış.

Avast! Free Antivirus'ün saptama oranları gayet iyi. Notebook kullanıcıları bu virüs tarayıcısı ile başlatma ve kapatmada sadece minimal gecikmeler yaşıyor. Onun dışında ise Avast güncellemelerini sadece aycıca indirilen güncellemelerle yapmıyor, virüs imzaları da yazılımı her zaman taze tutuyor.

avast! Free Antivirus

TrueCryptGüvenlik : Dizüstü bilgisayarınızı koruyun!
Notebook'ların masaüstü bilgisayarlara karşı bir dezavantajı, daha kolay çalınabilmesi. Bunun için dizüstü bilgisayar kullanıcıları belgelerini şifreleyerek saklamalı. Bu ücretiz açık kaynaklı program, dosyalarınızı kolay bir şekilde şifrelemenizi sağlıyor.
TrueCrypt sayesinde 128-, 256- veya 448- bit şifreli sanal sürücüler oluşturabilir veya kendi oluşturduğunuz şifreleri kullanabilirsiniz. Yeni özellikleri arasında AES şifrelemeleri için donanım hızlandırma da mevcut.

TrueCrypt

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

jolicloud işletim sistemi ve internet yeter.eğer sadece bu programlar kurulacaksa.jolicloud ubuntu tabanlı chrome os benzeri internet işletim sistemidir.çok iyi vlc photoshop falanda var.

Sumo'yla birlikte yüklenmesi önerilen programları yükleyince Avira Malware uyarısı verdi.

çoğunu biliyordum yinede teşekkürler :)

LibreOffice kullanarak daha da acik bir openoffice deneyimi yasayabilirsiniz. Yakinda bir cok Linux dagitimi da OpenOffice yerine LibreOffice kullaniyor olacak. Pardus 2011, Ubuntu 11.04 gibi

AkkuLine Batterie Tool linkden bu programı indiremedim yardımcı olur musunuz?

yni dizistü aldım bazılarını bilsekte bakalım işe yarayacaklarmı

teşekkür ederim.

"Pro sürümü de bulunan programın, o sürümünde pil bittiğinde alarm özelliği bulunuyor." çok komik : )

PDF oluşturmak için doPDF de kullanılabilir aslında. Yine sisteme yazıcı olarak ekleniyor. Tamamen Türkçe ve gayet basit. Ücretsiz olmasına rağmen içerisinde reklam ya da benzeri şeyler de yok. Tavsiye ederim...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir