Edimax'tan çok hesaplı modem!

Edimax, en son AR-7084GA, 4 portlu ADSL2+ modemini tanıttı. İşte modemin özellikleri...

Edimax yeni modemin tanıttı

Önde gelen network çözüm üreticilerinden Edimax Technology, yeni network çözümlerinden olan, AR-7084GA modemi kullanıcılara sundu.

Her geçen gün hayatımızda daha fazla yer almaya başlayan ADSL modemler, artık gündelik yaşamın vazgeçilmezlerinden olmaya başladı. Edimax'in bu noktadaki yeni network çözümlerinden olan AR-7084GA, 4 portlu ADSL2+ modem, uygun fiyata karşılık yüksek başarım sunmayı amaçlıyor.

IP Paylaşımı
NAT/NAPT fonksiyonu 253 kullanıcıya kadar ağ üzerinden paylaşımı desteği sağlayarak dileğiniz ortamda internet paylaşımına izin verebilirsiniz.

Firewall
AR-7084GA sizi olası internet saldırılarından korumasının yanında, IP adresi tanımlayarak internet güvenliğinizi de arttırmanıza olanak sunar.

EZMax: Çok dilli kolay kurulum sihirbazı
Edimax AR-7084GA, EZmax çok dilli kullanıcı ara yüzü ile dil çevirisi ve kargaşası olmadan kullanıcıları tüm bu dertlerden kurtarıyor. Dil seçenekleri ve görsel destekli kullanıcı ara yüzü ile baştan sona tüm kurulumu kolayca bitirilebiliyor. İnternet bağlantısı, ESSID, kablosuz güvenlik ve yazılım güncelleme gibi işlemleri dakikalar içerisinde bitirebilirisiniz.

Sanal Sunucu / DMZ
AR-7084GA , 8 farklı sunucu için ayrı IP adresini destekler. Böylelikle çoklu sunucu ( Web sunucu, mail sunucu ve IP kamera vb.) görevini de üstlenir.

60 TL civarına satılan modemi Hepsiburada'da görebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Çok ucuzmuş resmen bedava :D

reklam kokuyo:D

ben daha ucuzunu çoook gördüm

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play