Ev telefonunda dev adım

GSM Hatlı Masaüstü Telefonu devri başladı. Sabit hat aramalarında ne kadar indirim var?

Vodafone'dan GSM hatlı Masaüstü Telefon

Vodafone'un, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile tüm sabit telefonları aramanın dakikası yer ve zaman sınırlaması olmaksızın 0,06 YTL, aylık sabit ücret ise sadece 10 YTL.

Vodafone, yeni ürünü Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev telefonu segmentinde önemli bir adım atıyor. Vodafone, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile rakiplerine meydan okuyan çok özel bir tarife sunuyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon, Vodafone Shop ve Vodafone Store'larda Vodafone aboneleri ile buluşuyor.

24 aylık sözleşme imzalayan tüm Vodafone Seç Konuş Sabit Hat aboneleri, Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon'a ücretsiz olarak sahip olabiliyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev ve iş telefonlarını aramanın dakikası yer ve zaman sınırlaması olmaksızın 0,06 YTL oluyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon'a sahip olabilmek için kullanıcıların ödemesi gereken aylık sabit ücret ise sadece 10 YTL. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev telefonu kullanımında yeni bir dönemin kapılarını açan Vodafone, hem aylık sabit ücret hem de dakika ücretinde rakiplerinin çok altında bir tarife uyguluyor.

Ürünün özellikleri

Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon'a ücretsiz sahip olmak isteyen Vodafone Seç Konuş aboneleri, Sabit Hat'ın yanı sıra kendi ihtiyaçlarına göre belirleyecekleri diğer Seç Konuş avantajlarını da tercih edebiliyorlar.

Servis çerçevesinde ücretsiz olan Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon'un özellikleri

- GSM 900/1800 uyumlu
- SMS gönderimi
- Telefon defteri hafızası
- Arama kaydı özelliği (son arayan, aranan ve cevapsız 20 arama)
- Değiştirilebilir zil sesi şiddeti ve tonu
- Alarm, takvim, kronometre, hesap makinesi özellikleri
- 3 saat konuşma süresi
- 90 saat bekleme süresi
- 24 ay garanti süresi

Bilgi için
Vodafone Türkiye - 0212 444 0 542

Not: Vodafone basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

vayy be Teknoloji hakkaten gelişiyor ve geliştikçe hayat ucuza mal olmaya başlıyor:)

çok akıllıca..

yavrım telekom buna da dava açar rekabete aykırı vs vs die. ... herifler önce şu adsl i bi ucuzlatında görelim, sonra yüzünüz olsun rekabet hakkında konuşmaya. almışınız tekel götürüyosunuz parayı.

ben burdan ve başka yerlerde cok yazdım telekom akıllı oldiye bak ne güzel masa üstü gsm senin fiatlara konuşturuyor turkcell de yazılım degiştirerek evin bölgesini tanıtıyorsun oda ucuza aratıyor ee alırsan milletten sabit üçret zar zurt diye hemen alternatifi cıkar ülkemde rekabet var serbes piyasa ve özgür seçim var isedigimi secerim hangisi ucuz yada isteklerimi karşılıyorsa ona gecerim bilgin olsun

asıl rekabet voip başlayınca gelecek nokia bile uyanıp wifi koymaya başladı telefonlarına internette ise millet telefona yüklemek için deli gibi program arayıp yüklüyor frig diye cok yakında sanal operatörlükde başlıyor yaşadık

sabit hattan biri bizi arayınca ona kaç para yazacak ?

ben ucuza arayayımda beni arayana nasıl fatura geldigi beni ilgilendirmez o beni arayanın problemi ben cepten nasıl azpara veririmin derdine düştüm milletimi düşünücam

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir