Bu fotoğraflar HTC One M9'la mı çekildi?

HTC One M9'a ait fotoğrafların ardından, bu sefer onun kamerasından çıkan kareler internete sızdı!

Bunlar, One M9'la mı çekildi?

HTC One M9'dan sızan görüntülerin ardından bu sefer telefonla çekildiği iddia edilen fotoğraflar internette ortaya çıktı.

Fotoğraflar gerçekse, HTC One M9'un geliştirilmiş kamerasının nasıl olacağını görme şansı önümüzde demektir. One M9'un daha önce sızan özelliklerine göre cihaz, 20 megapiksellik bir kamerayla gelecekti. Bu bilgi doğruysa yeni kamera, HTC One M8'in Duo Camera'sının (4MP UltraPixel + derinlik algılama kamerası) yerini alacak.

Phandroid'in ortaya çıkardığı görsellerin Flickr'e 0PJA10 ve 0PJA13 model numaralı cihazlar tarafından yüklendiği söyleniyor. Bu modeller, bilinen herhangi bir HTC cihazıyla eşleşmiyor. Ancak Twitter'daki @upleaks hesabı, Aralık 2014'te HTC Hima'nın 0PJA serisine ait olduğunu iddia etmişti.

Bu fotoğraflar HTC One M9'la mı çekildi?

Fotoğrafların çözünürlüğü, onların 20 megapiksellik bir kamerayla çekildiğini, 16:9 oranı için kırpıldığını gösteriyor. Kesin bir şey söylemek zor olsa da, bu fotoğrafların HTC One M9'a ait olma ihtimali var. Bununla birlikte fotoğraflar içeride ve yakından çekildiğinden, kameranın fotoğraf kalitesi hakkında çok da fazla şey söylemiyor.

Okuyucu Yorumları