Galatasaray ve Huawei'den dev işbirliği

Huawei, Galatasaray Sportif A.Ş. ile forma sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Galatasaray ve Huawei'den dev işbirliği

Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcısı Huawei, Galatasaray Sportif A.Ş. ile forma sponsorluğu anlaşması imzaladı. 17 Eylül 2014'te Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao Gang katıldı.

Bu anlaşma, dünya devi Huawei'nin Türkiye'deki ilk futbol takımı sponsorluğu olarak dikkat çekiyor. Anlaşma kapsamında Huawei, 2014 - 2015 futbol sezonu boyunca Galatasaray Futbol Takımı'nın 'Resmi Sponsoru' olarak yer alacak. Ayrıca Galatasaray Spor Kulübü'nin web sitesinde, sosyal medya kanallarında ve Türk Telekom Arena stadında da reklamlarıyla ve markasıyla yer alma ayrıcalığına sahip olacak.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, sponsorluk anlaşması için düzenlenen imza töreninde şunları söyledi: "Öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan, ilklerin ve enlerin takımı Galatasaray Spor Kulübü ile güçlü teknoloji markası Huawei'nin gerçekleştirdiği önemli bir işbirliğine imza atıyoruz.  Huawei gibi global markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında büyümesi ve başarılı olmasına yardımcı olacaktır. Bu bağlamda, tüm Huawei ailesine bir kez daha Galatasaray ailesi olarak hoş geldiniz diyorum."

Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao Gang da gerçekleştirilen anlaşmanın küresel çaptaki önemine değinerek şunları söyledi: "Markamızın sadece Türkiye'nin değil, bölgenin ve dünyanın en çok bilinen futbol takımlarından birinin göğsünde yer almasından gurur ve memnuniyet duyuyorum. 1987'de kurulan Huawei, geçen süre içinde 170'in üzerinde ülkede faaliyet gösteren ve yıllık satışları 39 milyar doları aşan dev bir uluslararası şirkete dönüştü. Bu başarıyı elde etmede çalışanlarımızın azmi ve şirketimizin küresel bakış açısı büyük rol oynadı. Futbolda da benzer duyguların başarıyı getirdiğine inanıyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

büyük kulüpler büyük firmalarla çalışır ;)

@21 Eyl 2014 00:06 allah da seni güldürsün :=)

İyi de biz huawei yazısını dün ki maçta gs nin formasında gördük haber biraz geç kaldı sanki.

büyük klüb hani nerde?

cin mali telefon sponsor muahh:) bide teknoloji devi diyor unal baskan hayatinda kac tane huawei marka kullandin cilek kafa

@21 Eyl 2014 12:22 doğru ve mantıklı söze ne denir :)

@21 Eyl 2014 12:22 Çin malı dediğin firma samsung,apple gibi firmaların telefon network kartlarını yapıyor.Çünkü taptığınız apple ve samsung bu işi beceremiyor.

bir fenerli olarak artık huawei kesinlikle kullanmam

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir