Galaxy S6'de bunlar da olsun!

Samsung Galaxy S serisi ile yakaladığı başarıyı devam ettirmek istiyorsa, S6'da işte bunları yapmalı

Belleği tüketen yazılımlara son

Belleği tüketen yazılımlara son

Belleği tüketen yazılımlara son

Telefonda Google'ın uygulamalarıyla aynı işlevi sunan Samsung uygulamalarına kimsenin ihtiyacı yok. 16GB olarak tanıtılan, 8-9GB boş alan sunan cihazlar da hayal kırıklığı yaratıyor. Samsung'un özellikle KitKat'ta güzel görünen stok Android'e dönüş yapmasını umuyoruz. S Health dışındaki çoğu ekstraya gerçekten ihtiyacımız yok.

Stereo hoparlörler

Galaxy S5'te ne yazık ki hala tek hoparlör var. HTC One, çift hoparlörün faydalarını başarıyla göstermiş durumda. Bunun farkında olan Sony, aynısını Z2'ye uyguladı. Telefonlarımızın ekranı artık film izleyecek kadar büyük, bu yüzden iyi bir ses kalitesine de ihtiyacımız var.

DAB çipi

İnternet radyosu bazen sorunlar çıkarabiliyor ve veri bağlantısı gerektiriyor. FM radyosu ise hızla ortadan kalkıyor. Yüksek kalitedeki istasyonlara sorunsuzca erişebilmek için DAB çipinin Galaxy S6'ya eklenmesi, bizce harika olurdu.

Yeni arayüz

TouchWiz, artık stok Android'e çok fazla şey katmıyor ancak bu değişebilir. Kullanıcı arayüzünü gereksiz işlevler ve çocuksu yazı tiplerinden kurtararak oluşturulacak yeni, heyecan verici, stil sahibi bir tasarım müthiş olabilir. Samsung bu alanda bizce cesaretli davranmalı!

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

2k ekran hariç hepsini katılıyorum 2k ekran olursa pili içer,oyunlar akıcı çalışmaz.

1 bence gözlüksüz 3 d ekran 2 5inç lg gibi sıfır kenar 3 3 d fotoğraf çekimi 4 bellek tüketen proğramlar olmammalı olursa bile sonradan indirsinler 5 aliminyum kasalı olmalı 1 de sade kasa mesela 6 pil konusunda gelişme google konuşup yeni sürümler işlemciyi kastırmasın. 7 s6 mini ayfon ekran büyüklüğünde aliminyum tasarım olsa iyi rakip olur

abicim salakmısınız ya daha s5 bi piyasaya çıksın yayılsın kullanılsın üstünden zaman geçsin sonra konuşursunuz s6yı, hem daha 2k 4k ya ne gerek var 1080p neye yetmiyor? fazla bile

s5 ile s serisi bitti artık...

s5 piyasaya girmeden s6 konuşmak kadar gereksiz bişey yok bence

S4 ve 5 arasında uçurum yok; hatta büyük fark bile yok tasarımı düşünmezseniz...Tasarım konusuna girmiyorum; ne dio iphone cular; s4 ele daha ii oturuyor :P Bunun dışında firmalar kendi programlarını yayarak para kazanıyorlar; kaldı ki bunlari kaldirmak çok da zor degil... Sadece s6 da bükülebilir bir ekran ve daha iyi bir pil olsa güzel olur aslinda :)

artık olmamalı

Yeter artık Korelileri severim de bu Samsung'dan telefonları konusunda nefret ediyorum. Hep aynı şeyler. Haber de bir o kadar gereksiz S5 henüz satışa çıkmadan bunu yapıyorsun, yapma Chip!

Oha s5 daha pıyasaya surmeden konsep yapıyorlar hay ben senın zamzung mu desem Fırraksamg mı desem en ıyı uygun hangısı

daha dur be s5 görmedik ne var bilmiyoruz s6 da ne olamsı lazım diyornuz hoş ben daha samsung almam o ayrıda bu haberde saçma olmuş

Yav he he....

galaxy s6 daryo olsun ya en çok lazım olan şey radyoooooooooooooooo

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
3
Belleği tüketen yazılımlara son
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir