Google+'tan dev yenilik!

Facebook hesabınızla uzun zamandır yaptığımız bir şeyi daha, artık Google+ hesabımızla da yapacağız!

Google+'tan dev yenilik!

İnternet üzerindeki pek çok uygulama ve site, sunulan hizmetlerden faydalanabilmek için bir kullanıcı hesabı yaratılmasını istiyor. Her site ve uygulama için farklı bir hesap açmak istemeyen kullanıcılar uzun süredir, isterlerse pek çok farklı siteye Facebook ve Twitter hesaplarını kullanıp bağlanabiliyor. Google'dan gelen açıklama artık isteyen Google kullanıcılarının Google+ hesaplarını, farklı sitelere bağlanmakta kullanabileceği yönünde.

Google+ kullanıcıları artık isterlerse Flixter, Banjo, the Fancy, Shazam, USA Today ve bazı diğer sitelere, Google hesaplarını kullanarak bağlanabilecekler. Firma yetkilileri, bu şekilde yapılan bağlantının çok daha rahat ve güvenli olacağını iddia ediyorlar.

Facebook bağlantı seçeneğinin nerdeyse "evrensel" hale gelmeye başladığı bu günlerde, Google+ bağlantı seçeneğinin nasıl bir ilgi göreceği merak konusu.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

güzel olmuş geliştirmeleri güzel ama google+ nın temaları çok basit

@28 Şub 2013 21:36 google+ bebelere göre değil ondan basit. editör okusun diye gönderdim sadece yayımlamanızı bekliyorum.

daha basit bir arayüz ve orjinal olması gerekli çin malı facebook gibiler.

Bırakın artık bu sanal sosyalleşmeyi de az insan içine karışın sokağa çıkın...!

insanlar google +'a facebook hesaplarıyla bağlanamadıkları sürece gereksiz sosyal ağ olarak kalacak o :p

kim g+ kullaniyoki :) googla kalsa twitterdan bile cok ama 90% aktif degil, androidden dolayi yada nebiliyim iste utube dan dolayi falan uye olanlar

Birde microsoft un hotmail ine rakip olmak için yapılmış bence.Şuan çoğu işlemleri hotmail den hallediyoruz.

google + google 'ın insanları daha iyi izleyebilmek için yaptığı bir uğraştan başka birşey değil

@01 Mar 2013 08:01 Facebook un daha farklı bir şey mi yaptığını sanıyorsun. Yada seni çok sevdiğinden mi yaptığını sanıyorsun. Herkes ne kadar çok bilgi sahibi olursa para kazanabileceğini bildiği için izliyor. Her firma için bu geçerli ve sadece google ile sınırlamak yanlış bence...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir