Hem müzik dinleyin, hem görüşme yapın

Çoğu ceple uyumlu bu kulaklıklarla cebiniz üzerinden hem müzik dinleyin, hem de görüşme yapın!

Hem müzik dinleyin, hem görüşme yapın

Genius, neredeyse piyasadaki tüm akıllı telefonlar için (Nokia ve Sony Ericsson hariç) geliştirdiği HS-M220 kulaklık setini duyurdu. 3,5 mm stereo bağlantıya sahip olan cihaz Blackberry, HTC, iPhone, LG ve Motorola modelleri ile uyumlu.

HS-M220 sadece müzik dinlemek için değil, üzerindeki entegre mikrofon sayesinde konuşma yapmak için de kullanılabiliyor. Böylece araç kullanırken telefonla görüşme yapmanız gerektiğinde tehlike yaşamadan konuşabiliyorsunuz.

Genius HS-M220 ses kalitesi açısından da etkileyici.

9mm'lik yüksek tanımlı dinamik sürücü berrak ses ve derin baslar sunabiliyor. Konuşurken ya da müzik dinlerken dışarıdaki seslerden etkilenmemek için özel bir kulak içi kanal tasarımına sahip olan ürün en yüksek ses kalitesini ve etkileyici basları veriyor.

Genius HS-M220'nin kablosunun üzerinde sesi ayarlayabileceğiniz ve hem telefon hem de müzik ayarlarını yapabileceğiniz tuşlar var.

Bu sayede telefonunuzu cebinizden çıkarmadan hem müzik dinleyebilir, hem de biri sizi aradığında cevap verebilirsiniz. Son kullanıcı fiyatı: 59.99TL

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

fiyatı yanlış mı yazılmış ? yoksa gerçekten bu uyduruk kulaklık 59,99 mu ? 5,99 olmasın ? Buna bu parayı verene kadar, Apple ın orjinal kulaklığını alabilirsiniz, yada Panasonic, creative, logitech gibi dünyaca ün yapmış gerçek kulaklık alabilirsiniz. 5 yıl önce 70 tl ye aldığım ve hala kullandığım yanımdan hiç ayırmadığım creative kulaklık gibi.

her akıllı telefonun içinden zaten mikrofonlu kulaklık çıkıyor, bende kablosuz falan sandım, buna neden ihtiyaç olsun ki?

creative ep-630 varsa paran Creative EP-630i.

Standart işlevli bir kulaklık için mi 59 lira şaşırmışlar

O saçma yorum ne artık müzik dinlerken çağrı gelince kulaklığı çıkartmanız gerekmiyor yuh zaten gerekmiyordu telefonun mikrafonu ne işe yarıyor?

"HS-M220 sadece müzik dinlemek için değil, üzerindeki entegre mikrofon sayesinde konuşma yapmak için de kullanılabiliyor." Vay canına mikrofonda varmış üzerinde konuşmada yapabiliyormuşuz. 15 yıllık telefon kullanıcısıyım ben böyle kulaklık görmedim.

bilmeden konusuyorsunuz genius kaliteli firmalardan biri kulaklık piyasasında ses kalitesi olarak 8/10 alan kulaklık 5 liralık bır kulaklık degıldir.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play