Herkes için Windows güvenlik duvarı yönetimi

Windows güvenliğinin en önemli parçası olan güvenlik duvarını yönetmek, bu araçla çok kolay!

Herkes için Windows güvenlik duvarı yönetimi
Windows 7 Firewall Control ile güvenlik duvarı ayarlarını kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Günümüzde bilgisayarların güvenlik duvarı uygulaması her kullanıcı için son derece önemli. Windows'un kendi güvenlik duvarı pek çok kişi için son derece yeterli özellikler içeriyor olmasına rağmen, biraz özel bir ayar yapmak gerektiğinde içinden çıkılması pek de kolay değil. Windows 7 Firewall Control adlı ufak bir yazılım ise her seviyeden kullanıcının, Windows'un güvenlik duvarını kendi ihtiyaçlarına göre kolaylıkla düzenlemesini sağlayabiliyor.

Hem Windows 7, hem de Vista ile sorunsuz çalışabilen bu uygulama bilgisayarınızda çalışan uygulamaların hangi ağ bağlantılarını ve portları kullanabileceğine dair izinleri kolaylıkla ayarlamanızı sağlıyor. Tercih ederseniz program, farklı izin seviyelerine ve özelliklerine sahip genel kurallar oluşturmanızı ve kaydetmenizi de sağlıyor. Ardından dilediğiniz programın kolaylıkla bu kurallara uyacak şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında daha farklı özelliklere de sahip olan Windows 7 Firewall Control adlı programı şu adresten indirebilirsiniz. Programın ücretsiz sürümü size yeterli gelmiyorsa, belirli bir ücret karşılığında dğer sürümlerini indirmeşansınız da var...

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir