HTC'nin Yeni Modeli Touch Dual™ Türkiye'de

Touch Dual™, kızaklı klavye ve gelişmiş dokunmatik arayüzüyle kullanıcılarla buluşuyor.

HTC touch Dual, Mart artık Türkiye'de

HTC touch Dual, Mart artık Türkiye'de

Windows Mobile işletim sistemi üzerinde çalışan HTC Touch Dual™'in özellikleri arasında 2 megapiksel kamera, video konferans için ikinci kamera, 2.6 inç QVGA dokunmatik ekran, 256 MB flaş hafıza ve 128 MB RAM, çıkarılabilir hafıza, Bluetooth® ve 360 dakikaya kadar konuşma imkanı tanıyan 1120 mAH pil dikkat çekiyor.

HTC Touch Dual™ Türkiye'de Mart ayında Brightpoint kanalıyla AVEA Shop'lar, Gold, MediaMarkt ve Dmarket'ta satışa sunuluyor. Cihaz Nisan ayında Turkcell Shop'lar, Vodafone Shop'lar, Teknosa ve Electroworld'de de tüketicilerle buluşacak. HTC Touch Dual™'in tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 749$ + KDV olarak belirlendi.

HTC Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu Genel Müdürü Kevin Chen, "İnce ve şık bir tasarıma sahip HTC Touch Dual, 3.5N bağlantı seçeneği ve kayarak açılan klavyesi ile kullanım kolaylığını bir üst seviyeye taşıyor." dedi. Chen, HTC Touch'ın sadece kullanıcıların telefonlarıyla etkileşimini değiştirmekle kalmadığını, tüketici cihazlarında dokunma kavramını da yeniden tanımladığını ifade etti.

Bilgi için
Caretta İletişim - 216 470 93 43 - 119

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Htc Touch'um var. Süperrr.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
HTC touch Dual, Mart artık Türkiye'de
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir