HTC'nin dev telefonunun yeni fotoğrafı sızdı

HTC'nin yeni dev telefonu One Max, bir kez daha, hem de rakipleriyle yan yana göründü!

HTC One Max'tan bir sızıntı daha

HTC'nin One Max isimli büyük ekranlı phablet'ini duymuş olmalısınız. Samsung Galaxy Note gibi modellere rakip olarak tasarlanan bu dev ekranlı telefonun daha önce birkaç fotoğrafı da basına sızmıştı.

Şimdi ise, karşılaştırma yapmak için yan yana dizilen büyük ekranlı telefonların arasında, henüz piyasaya çıkmamış olan HTC One Max'in de bulunduğu bir fotoğraf var elimizde... Görüntülerde HTC One Max, Samsung Galaxy Note 3 ve Note 2'nin yanında duruyor ve elbette ikisinden de büyük görünüyor.

HTC, One Max modelini henüz resmen açıklamadı ancak sızan bilgi ve görüntülerde telefonun çoktan son aşamaları geçtiği ve piyasaya çıkmaya hazır olduğu anlaşılıyor. Teknik donanımı hakkında da fazla bilgi bulunmayan telefon için son çıkan duyum, telefonla beraber bir stylus (Dokunmatik ekran kalemi) gelebileceği yönünde...

HTC daha önce Flyer tabletlerinde stylus kullanmıştı ancak tabletler çok büyük bir rağbet görmemişti. Fakat Samsung Galaxy Note modelinin başarısı, pek çok telefon üreticisine, iPhone'un çıkışıyla piyasadan silinen stylus'ları tekrar kullanma cesareti veriyor.

 

 

 

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

en sagdaki samsung mu o nasıl bir arayuz resmen iphone :((

samsunglar htcnin yanında çin malı gibi durmuş, kabul edin. gerçi samsunglar kendi başlarına da çin malı gibi duruyor da neyse... hele şu ortadaki.. öyk.

HTC çok kaliteli telefonlar üretiyor samsung gibi plastik ve soyulan nikelaj telefonlar üreterek kullanıcıları kazıklamak ya da tonlarca model çıkartıp desteğini çekmek gibi bir durumu yok. Kullanıcısıyım tavsiye derim. HTC ONE M7

@22 Eyl 2013 17:44 Humm Htc Desire için güncelleme dosyalarını bi internet sitesine koyup siz kendiniz güncelleyin biz sorumluluk kabul etmiyoruz diyen hangi firmaydı acaba? ben kullanıcısıyım tavsiye etmiyorum.

@22 Eyl 2013 17:44 Bende kullanıcısıyım, htc sensation xe modelim var, beats audiolu, bu telefonun özellikleri android güncelleme almaya donanımsal olarak yetersizmiş de ondan vermiyorlarmış...bababababababaak hele bakkk. KESINLIKLE TAVSIYE ETMIYORUM.

@22 Eyl 2013 20:24 bende dhd kullanıcısıydım bende tavsiye etmiyorum.

kalemi mutlaka eklemeliler.

S600 işlemiyle mi rakip olacak? anca S4 e falan rakip olur Sony bile S800 kullanıyor

Snapdragon 800 işlemci yoksa pek satmaz.

20:24 sony şuan z1 ile geleceğini belirdedi.Bile kısmı olmamış senin.

Kalem olursa iş tamamdır

Samsung Note 2 var. Kalemi daha bir kere bile kullanmadım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir