İlk 3G testi Hidayet Türkoğlu'ndan!

Turkcell'in 3G ürünlerini ilk deneyen, milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu oldu.

İlk 3G testi Hidayet Türkoğlu'ndan!

Turkcell'in "Merak etmiyor musun?" sloganıyla başlattığı reklam filminde rol alan milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu, Turkcell Plaza'da düzenlenen toplantıda, 3G'li ürünleri inceleyerek deneme imkanı buldu.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu'nun 3G ile ilgili ürün ve hizmetleri tanıttığı gecede, Hidayet Türkoğlu, yeni ürünleri merak ve ilgiyle izledi.

Hidayet Türkoğlu: "Mobil kamera ile çocuğumu görebileceğim"

Sim kartlı kol saati, mobil TV gözlük ve mobil kamerayı deneyen Hidayet Türkoğlu, teknolojiye olan merakını ve yeni ürünleri takip ettiğini söyledi. Turkcell'in yeni reklam filminde oynamaktan gurur duyduğunu söyleyen Türkoğlu, "Mobil kamera benim için çok güzel bir ürün. Şu an milli takım kampındayım ama bu kamera ile çocuğumu ve eşimi sürekli görebileceğim. En kısa zamanda alacağım" dedi.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu ise, Hidayet Türkoğlu ile yurtdışında sağladığı başarılar nedeniyle gurur duyduklarını, Turkcell'in de bir Türk firması olarak uluslararası başarılara imza attığını söyledi. Develioğlu, "Hidayet'in yeni reklam filmimizde rol almasından ötürü çok mutluyuz. Turkcell ve Hidayet birbirine çok uygun iki marka" şeklinde konuştu.

Toplantıya katılan basın mensupları da, 3G'li ürünleri yakından inceleyip, deneme imkanı buldu.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Ah bide biz deneyebilsek şöyle en az 2mbps sınırsız ayda 20lira falan :D
Yine aynı fiyata satılırsa adsl ile hiçbir esprisi kalmayacak görüntülü görüşme dışında.İnşallah ilk başta olmasa bile ilerde çok daha ucuza çok daha hızlı internet kullanabiliriz...

Yine bekleriz :D

Hidayet Amerika da 3G yi hem ucuza hem de daha iyisini kullanıyorduR.30 temmuz da fiyatları görünce bakalım bizde hidayet gibi çocuğumuzu görebilecek miyiz?

Onlar denedi onlar alabilecek, çünkü onlar birbirlerine çok uygunlar.. peki ya neden kullanmak hatta almak isteyen bir vatandaş(lar) gerçekten deneyemiyor neden bizlere uygun olmuyor?.. ne diyelim bilmiyoruz:/

insanın başına ne gelirse meraktan gelir arkadaşlar siz Türkcell'e bakmayın fazla merak etmeyin :D

bazı ülkeler 4G gecmis biz halen 3G gecıcez

Zeki müren de bizi görecek mi ? :D:D

açıkcası telekomdan ucuza gelmiyecekse bunca reklam yapmaları boşa olacak.3g nin kotalı fiyatları adslnin kotasız fiyatlarından pahalıya gelecek kanısındayım.

"açıkcası telekomdan ucuza gelmiyecekse bunca reklam yapmaları boşa olacak.3g nin kotalı fiyatları adslnin kotasız fiyatlarından pahalıya gelecek kanısındayım."

Aynen dediğiniz gibi olacak bence de. Vodafone ters bir hamle yapmazsa, bizi yolmaya devam edecekler.

aveadan yine piyasayı baltalamasını istiyoruz :)
avea baltayı vurunca diğerleri de fiyat kırar hehehe yaşasın rekabet :)

ilk başta pahalı olur ama konuşma falan da girerse içine hesaplı gelebilir.umarım hızı iyi olur bari de fiyatı sonra yavaş yavaş düşer nasıl olsa rekabet eden 3 firma olcağı için indirimlerin arkası kesilmez gibime geliyor.

yanlış hatırlamıyorsam kasım ayında,japonya 3 firmaya 4G testlerine başlama izni vermişti,bizde 3G hala başlıcak ve haberi olmayanlar vardır diye diyorum,japonya 1 ekimden itibaren 1gbps internet kullanmaya başladı,yani bizim sınırsızına 50 lira ödedigimiz internetin 1000 katı hızda internet,ve türk parasına çevrilmiş fiyatı 60 lira,siz düşünün ülkemizin bu alandaki halini

Fiyatlar aşağıdaki gibi olacaksa internette hiç indirim mindirim beklemeyin. TTNet'e mahkumuz.
http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/mobile-genis-bant-kampanyasi.php

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir