İlk iPhone'un tanıtımını hatırlıyor musunuz?

Steve Jobs'un ilk iPhone'u tanıttığı gece, işte bunlar yaşanmıştı...

Oynat Steve Jobs ilk iPhone'u tanıtırken... İlk iPhone'un bir zamanlar Steve Jobs tarafından nasıl tanıtıldığını hatırlıyor musunuz?

Akıllı telefonların iPhone'dan çok daha öncesine uzanan bir geçmişi var. Ancak bugünkü modern dokunmatik telefonların başlangıcı, ilk iPhone'a, daha da kesin bir hedef göstermek gerekirse Apple'ın bir önceki CEO'su Steve Jobs'un 2007'de yaptığı iPhone tanıtımına dayanıyor.

İlk iPhone'dan sonra iPhone 3G, 4, 4S, 5, 5C, 5S gibi önemli cihazlarla tanıştık, ancak elbette seriyi başlatan telefonun ayrı bir yeri var. İlk iPhone'un nasıl tanıtıldığını hatırlamıyorsanız, sizlerle tekrar paylaşmak istediğimiz video anılarınızı tazeleyecek. İşte telefonlarda durdurulmayacak bir değişimi başlatıp, rakipleri çaresiz bırakacak 3.5 inç ekranlı, Home düğmeli, 2 megapiksel kameralı, dokunmatik ekranı tam da beklendiği gibi çalışan ilk iPhone'un 9 Ocak 2007'de gerçekleşen tanıtımı.

Bu akşam başlayacak olan iPhone 6 tanıtımını bu sayfadan takip edin!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

üstadı görünce yine hüzünlendim....

"rakipleri çaresiz bırakacak"?? Peki.

Zaten bu güne kadar bunlarla dayandım sonunda samsungdan kurtulucam sonunda büyük ekranlı iphone geliyor 1 aydır tüm lansmanları izledim zaten teknoloji çok severim ama çok zor dayandım ve muhteşem gün geldi çok az kaldı :)

üşüyoruz steve reis

Nokiayı bitiren tanıtım. Küçükler bilmez o dönemi.

Gönüllü köleler basmış bu makaleyi... Adam öldü gitti, cesedi çürüdü, ama hala otundan, suyundan faydalanma peşinde millet ya....

Daha fazla abartılamazdı harbiden editör elma kölesi çıktı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir