İngilizler Terminator'den yardım istiyor!

Hayat kadınlarıyla ilgili site İngilizleri kızdırdı. Peki Terminator'ün bu konuyla ne ilgisi var?

  • Ümit Öncel
İngilizler Terminatör'den yardım istiyor!
Terminatör siteyi yok edecek mi?

İngiltere Parlamentosu'nda kadından sorumlu devlet bakanı olan Harriet Harman son zamanlardaki en büyük derdi için ünlü Terminatör'den yardım bekliyor. Yardım isteğinin sebebi ise ABD'de yayın yapan bir internet sitesi. Bahsi geçen internet sitesi hayat kadınlarının müşterileri tarafından farklı kriterlere göre değerlendirildiği ve oynadığı bir internet sitesi. Harman'ı asıl rahatsız eden ise bu sitenin, özellikle İngiltere'de çalışan hayat kadınlarını konu alıyor olması.

Site İngiltere'de olmadığı için Harman'ın bu konuda şu an için elleri kolları bağlı durumda. Aslında İngiltere'de hayat kadınlığı yasak değil. Fakat hayat kadınlığı ile ilgili konuların tanıtımı veya reklamı yapılması yasak. Harman da siteyi ancak yayın yaptığı ABD, Kaliforniya'nın valisinin kapatabileceğini düşünüyor. Henüz konuyla ilgili bir yorum yapmayan Terminatör'ün, Harman'ın isteğini karşılıksız bırakıp bırakmayacağı ise merak konusu...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Terminatör siteyi yok edecek mi?
:D:D:D

Terminatör Bu İşi Bitirir :)

bence arnold siteye müşteri olarak bütün personeli hayatından bezdirir ve hepsi artık çalışmayacağını beyan eder sitede kapanır.

terminatör tut oğlum!!! üüf üffüf......:)

Harman Skynete başvurmalı :D

play(b;t)oy a başvursunlar hepsine iş garantisi verir sıkayned
termin harman ı diskoya götür uvvvvvvvfffff....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play