Oynat Terminator: Salvation Terminator 4, yaklaştıkça daha detaylı fragmanı da sinemaseverlere sunuldu.

Terminator: Salvation

Terminator 4, yaklaştıkça daha detaylı fragmanı da sinemaseverlere sunuldu.

Kıyamet sonrası 2018'de, Skynet ve Terminatör ordusuna karşı savaşmak bir adamın kaderidir. Ama John Connor'un çocukluğundan beri duyduğu gelecek Marcus Wright adındaki bir yabancının ortaya çıkışıyla değişmiştir. Marcus Wright'ın son hatırladığı şey ölüm sırasını beklediğidir. Connor, Marcus Wright'ın gecelekten mi gönderildiği yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermesi gerekir. Skynet ölümcül son saldırısına hazırlanırken, Connor ve Marcus onları Skynet'in kalbine götürecek maceraya atılır. Orada insanoğlunun tamamen yok edilmesi planının arkasındaki korkunç gerçeği öğreneceklerdir.

Terminator: Salvation veya bilinen şekilde Terminatör 4, 22 Mayıs'ta sinemalarda olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 33 Yorum

Fragmanın'dan çok güzel olacağa benziyor gelsin bakalım görecez...

işte film budur

arnold un olmadığı bir terminator dusunulemez

Arnold'u aratmaz bence ve ayrıca görselliğide muhteşem...

Arnold olmadan farklı bir film gibi olur.

Arnoldun olmadığı bir terminatör olamaz...bende aynı görüşteyim

bence olmayacak

YA anlamadığım bir şey var...zamanın ne kadar ilerisinde olursa olsun mermi atan silahlardan vazgeçilmiyor...Her şey teknik olarak gelişiyor..ama silah değişmiyor..makineli tüfekler bilmem ne...

arni sarkık vucut ile ne yapa bilirki artık bence bu terminator cok saglam

Arnold Schwarzenegger in olmadığı bir Terminatör bence yavan ekmek gibi kalır yani tat vermez bence adamın duruşu filmde görünmesi yeter sadece

bencede bu güzele benziyor. ama arni nin çok emeği var teminatörde en azından bi sahnesinde bi rol verilebilirdi onu görmek güzel olurdu en azından

arnold schwarzenegerin olmadıgı teminatorü izlemek sıradan bir amerikan aksiyonuından farksız bence.Keske filmde olsaydı arkların dedigi gibi onun filme bi durusu bile yetiyo

hacı schristian bale iyi oyuncu
ne versen oynuyor adam
ek olarak yakında bunun da oyunu çıkar.

fragmana göre bu terminator harika.göreceğiz

bu film muhtemelen güzel olcak ayrıca bale oyunculukta arnoldu ezer...

bence de bu film güzel bişeye benziyor ve bale çok iyi bir tercih ama bale oyunculukta arnoldu felan ezemez bence ama süper bir oyuncu olduğu kesin : )

en iyisi 2 idi zorlamaya gerek yok bence. Bir film için sadece teknolojik efektler yetmiyor senaryoda lazım. İşte o filmin senaryosuda senaryoydu yani. 3ü hiç beğenmedim. 4'te ondan farklı olmaz.

gene arnold'un oynamasını isterdim ama bale fana sayılmaz, eminim 4 de ilk 3 kadar güzeldir

arkadaslar arnold yaslandı artık gençlerin önünü açalım

terminator bir klasiktir ve izleyici kitlesi kemikleşmiş bir kitledir . sadece gişe için film yapıldıysa kaybeden yapımcılar olur .

artık seri saçmalığa dönüştü..

çok süper bi parça kesin birinciyiz evrovision enrenkli ve en çok konuşulan ismi olacaz hadise ingilizce aksanını çok iyi konuşuyor ve iyide şarkı söylüyor düm tek tek birinciyizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

parça çok güzelllllllllllllllllllllllllll

güzel olmuş

yaa arkdaşalr ben bışe dıyımdee yaa okadar elbıse gıyoo hıç bırı ykaışmıyo ama bu sefer bı parcaaa bayz dışort gıyo saçları duzleşdıyo çok yakışıyo benc ebole gessın hadıseaşık oldum valla ama ses dersen şarkıı onnumara olmuş kıms ela fetmesın cok guzel şarkıııııııı;);););)

bir görünüp bir kaybolan robot gönderselerdi dev robot terminatör 4 e hiç yakışmamış metali cıvıklaşıp çeşitli şekillere giren serisi hepsinden daha modern iken 4 te bunun daha iyisi dev robot olarak yapılsaydı hiç yenilmezdi ancak çocuklar için oyuncağını üretmek de ayrı bir zorluk olurdu.Görünmez olan dev robot daha başarılı olurdu alien ve predator daki gibi ancak ateşli silahlarla donanmış motorsikletler le paintball oynamayı geliştirirler mi bilinmez.

Arnoldsuz terminatör olmaz arkadaşlar, bana hiç tat vermedi direk hayal kırıklığına uğradım....

Sıkı filme benziyor. Görmek lazım bence

benim için özel bi yeri var terminatörün.. kız arkadaşım beni terkettiğinde böyle bir gücün hayalini kurardım.. bana ait bir terminatörle ondan intikam alırken hayalederdim kendimi.. hem kızı hem de yeni erkek arkadaşını öldürmüştüm :)
benim en sevdiğim 2. seri.. ben makinaları seviyorum :)

yalnız yorumları okudum da, yorum yapanların hiçbirinin terminator serisi ile ilgili bir bilgisi yok. seyredenler, arnold'un bir aksiyon filmi olarak seyretmişler çok yazık...

2009 yılı filmleri çok sağlam gelirıyor :)

Koca bir hayal kırıklığı olduğunu üzelerek söylemeliyim. Bir film için konu bütünlüğü olmassa olmazdır. Az önce izlediğimiz sinemadan güzel bir aksiyon ve görsel şov ile ayrıldığımızdan kimsenin şüphe edeceğini sanmıyorum.

Ancak ne anladık derseniz kurtuluş şöyle dursun,terminatörün geçmişte daha iyi anlatılan temel hikayesinin bütünlüğü sayesinde gelecekteki savaş sürecinden sadece basit bir çıkarma harekatını anladık derim.

Nasılmı izledik bu süreci derseniz kopuk fotoğraf kareleri gibi diyebilirim. Zatı muhteremin biri çıkıyor, onla birlikte sizde ne olduğunu anlamadan ordan oraya filmin aksiyonu ile savruluyorsunuz. Tesadüf oya Jon 'ın babası rastlıyoruz bu kadarmı hayır derken Jon'ın karargah askerine tesadüf ediyoruz ya sonra, kendimizinde robot olduğunun şuuruna erip Jon'a gönderilmiş bir truva atı olduğumuzu anlıyoruz.

Hadi anlıyoruz anlamasınada bir film işlenen konudaki insan temasındaki diyalogların bütünlüğü ile güzel olur. Mesela 2. bölümde bir Sarah Connor'ın tımarhane sürecindeki derdini ve yaşadıklarını anlatmaya çalışmasındaki atmosfer dahi herkesin üstünde daha kalıcı bir iz bırakmıştır.

Ya sonra ne oldu filmde truva atı kahramanımızın türk filmi muhabbeti tadında, insani kalbinin ağır basması ile makinelerin planını başlarına çalarak gelecekteki savaştan hızlı ama sonuc vermeyen bir çıkarma hareketine olan desteğini izledik.

Ayrıca geçmişteki kişiliğinden soyutlanmış bambaşka bir karakter inşası ile yabancı biri izlenim paradoksuna düşerek seyrettiğimiz kötü bir film olmuş.

Bu iş bence Fox'da yayınlanan Terminatör 1 ve 2 üzerindeki konudan devralınarak 2.sezon finali ile mükemmel bir senorya inşa eden "terminator the sarah connor" ekibine tamamen devredilerek onun üzerinden bir sinema yoluna gidilmesi çok mükemmel olurdu doğrusu.

Ancak 2. sezonda reyting'den dahi imtiyaz gösterme cesaretiyle derinlemesine konu işleyerek dikkatli izleyicilerin gönlünü fetheden dizimiz aksiyon ve soruların cevaplanacağı 3. Sezona mükemmel bir finalle çıkış yapmıştıki, Fox'un bu dizinin 4.5 milyon izleyisine aldırış dahi etmeden dizinin bu cesaretinin imtiyazını 3. Sezonunu iptal ederek ödettirmiştir.

Hazır Konu buraya gelmişken bu dizimizin yayınının devam edip etmemesi gerektiğini izleyicileri ile paylaşan popüler "zap2it" sitesinin düzenlemiş olduğu aşağıdaki anket sayfasındaki soruya "Keep İt" yani devam etsin seçeneği ile destek vermenizi rica ederim.

http://www.zap2it.com/news/custom/photogallery/tv/zap-photogallery-2009-bubble-shows,0,1828400.photogallery?index=18

Film çok saçma sapandı ,Kopuk kpuk hikayeler arnorld son sahnede işte ayıp olmasın diye gösterilmiş cidden harcanan zamana paraya yazık

Sen de yorum yaz