Internet üzerinden oyun bilgisayarı yapın!

Tüm bileşenlerini internet üzerinden seçerek tasarlayabileceğiniz yeni oyun serisi Xcellerator!

Internet üzerinden oyun bilgisayarı yapın!
Xcellerator modellerinde performans ve tasarım öne çıkıyor.

Türkiye'nin önde gelen PC markalarından Exper, oyunseverler için tüm bileşenlerini internet üzerinden seçerek kendilerinin tasarlayacakları yeni oyun serisi Xcellerator'ı tanıttı.

Xcell, Xera ve Xtor olmak üzere üç farklı temel seride sunulan Xcellerator, her bütçedeki oyunseverlerin ihtiyaçlarını karşılayacak seçenekler sunuyor.

Performans canavarı olan Xcellerator modelleri piyasaya sürülmüş ve yakın zamanda sürülecek olan tüm oyunları en gerçekçi şekilde oynamanıza olanak sağlıyor. Oyunseverler, satın almak istedikleri bilgisayarların bileşenlerini http://www.xcellerator.com.tr adresine girerek internet üzerinden kendileri belirliyorlar.

Oyun için tasarlanmış özel tasarım sessiz kasası, oyunseverlerin ihtiyaç duyacağı dört çekirdekli, yüksek tampon belleğe sahip işlemci ve grafik performansını üst seviyelerde sunarak paralel çalışma imkanı sağlayan ekran kartları, en yeni teknolojileri destekleyen depolama birimleri, sınırsız oyun keyfi sunan yüksek performansı ve high definition çözünürlükleri destekleyen büyük ekran monitörleriyle Xcellerator, kısa zamanda oyun oynamak için bilgisayarını seçenlerin ilk tercihi olmaya aday.

Bilgisayar oyun pazarının her geçen gün daha da büyüdüğünü belirten Exper'in üreticisi Datateknik Pazarlama Müdürü Bülent Onat, "Bilgisayar oyun pazarı büyümeye devam ederken oyunseverlerin ihtiyaç duydukları donanımı ancak toplama bilgisayar olarak bir araya getirdikleri fark ettik. Pazardaki bu boşluğu doldurmak için oyunseverlere kendi ihtiyaçlarına göre konfigure edebilecekleri yüksek kaliteli ve Türkiye'nin önemli bir markasını taşıyan oyun bilgisayarı sunmaya karar verdik. Xcellerator bu kapsamda geliştirilmiş bir çalışma. Xcellerator alan bir kişi bu bilgisayarın ardında Datateknik ile Exper'in yüksek kalitesi ve satış sonrası desteğinin olduğunu bilecek" şeklinde konuştu.

Daha fazla bilgi için:
Datateknik: 0 212 496 00 00

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Bence oyun severler için toplamaya devam kendimiz toplamamız en iyisi exper çok abartmış ve çok pahalı fiyatlar var bir bilgisayar toplamaya kalktım içinden çıkılmaz bi para orataya çıkıyor ben şahsen kendi bilgisayarım la kıyasladım kendim topladım çok daha ucuza geldi ve benim bilgisayarımda oyun bilgisayarı ama experinki çok pahalı bencee!

Oyun bilgisayarı toplamıyorum artık.Ne bu ya, oyunu kaliteli oynayabilmek için 8 ayda bir 400-500 USD'lık yeni grafik kartı al, her sene yeni işlemci al. Alın Playstation'ınızı oynayın babalar gibi oyunlarınızı yıllarca. Uğraşmayın donanımla.

iyi güzel de fazla donanım seçeneği koymamışlar. çoğu pahalı parçalar. daha bütçeye uygun parçalar sunabilirlerdi

Gerçekten süper bi'düşünce, hem böyle yaparak toplama pc'nin önüne geçmiş ve böyle konfigürasyonlardan kar etmeye başlamış olucaklar. Diğer pc üreticileride böyle bir çalışma içine girmeli. Müşteriler sadece oyun pc lerini değil. İstediği özellikte pc'leri marka güvencesi altında satın alabilmeliler.

Bu ne ya. Ne biçim fiyatlar bunlar.Bir sürü toplama bilgisayar sitesi var bence oralardan toplayın. Experinkinden çok daha ucuza bulunabilir aynı parçalar.

Gerçekten süper bi'düşünce, hem böyle yaparak toplama pc'nin önüne geçmiş ve böyle konfigürasyonlardan kar etmeye başlamış olucaklar. Diğer pc üreticileride böyle bir çalışma içine girmeli. Müşteriler sadece oyun pc lerini değil. İstediği özellikte pc'leri marka güvencesi altında satın alabilmeliler.

---------
:S:S:S niye toplama pcyi sevmiyorsun ki???
En kalite pcler hep toplama pc

fazla bir seçenek sunmamışlar. 2 ekran kartı seçebiliyorsun. anakartlarda da 3 seçenek var ve 500$ en aşağı bir anakart ve fanı (tamam 850w pahalı olacak ama belki ben 400w ve aşağı bir şey istiyorum).

offfffffffff ammada Fahiş fiyatlar. Bu ne ya

Ben Bu Parçalara Vereceğim Para İle Mükembel Bir Deskop ve orta düzeyde laptop dizerim

bune behh :S

bu ne ya fiyatlara bak

sistem parçaları rezalet.

kaç para ya nerde yazıyo

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir