İnternete giriş kampanyası!

TTNET, "İnternete Giriş Kampanyası" ile tüketicilere internete bağlanmanın yeni bir yolunu sundu...

TTNET'ten İnternete Giriş Kampanyası

Düzenlediği kampanyalarla değişen ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmayı amaçladığını açıklayan TTNET, "İnternete Giriş Kampanyası" ile tüketicilere internete bağlanmanın yeni bir yolunu tanıttı.

"İnternete Giriş Kampanyası" ile birlikte, TTNET ADSL paketlerinden dilediklerine abone olan müşteriler, ilk 3 ay 9,99 TL den başlayan fiyatlarla faydalanacakları internet bağlantısının yanı sıra ister kablolu ister kablosuz modemlere ücretsiz sahip olabiliyor. 24 ay taahhüt karşılığında kampanyadan faydalanabilecek müşteriler, ayrıca bağlantı ücreti ödemeden internete bağlanabiliyor.

15 Ağustos 2010 tarihine kadar devam edecek olan fırsatlardan yararlanmak isteyenler, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türkiye'deki tüm Türk Telekom Ofis ve Bayileri, PTT'ler ya da www.ttnet.com.tr adresinden başvurularını gerçekleştirerek abone olabilecek.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

okumadım ama ttnetin gene tüketici dostu kampayalrındandır :D

hocam ttnete yokluktan üyeyiz be.adam akıllı rakibi yokki ttnet3g modemin programı 64 bitlikte çalışmıyor ve tivibu içler acısı readonun yarısı kadar bile başarılı değil seç izle seçeneğinde filmler ya takılıyo ya da kafasına göre oynatıyo yani bişeyin başında Türk kelimesi varsa kesin pahalı ve işe yaramaz tezimi en haklı çıkaran kurum.turkcelll örneğini vermeyin yarısı türkçe, o yüzden pahalı ama kaliteli:):)

Bende sınırsız pakete geçmiştim ttnette 49 yerine hep 71 75 79 tl fatura gelmeye başladı. 9.99 yada diğer bir tabirle 10 tl biraz komik geliyor. 9.99 yerine, 29.99 yada 39.99 deseler daha hoş olurdu :)

çok değişikmiş ara ara verilen diğer kampanyalardan bir fark gören varmı? kırmızı kar yağdığı gün adam akıllı ya bi indirim yada bu 3-5 aylık ve taaahhütlü saçmalıklarının olmadığı bir 1 sene boyunca kal sana bu fiyattan verelim gibi bişey olmasını beklemiyorum.

Ben ttnet kullanıcısıyım.Acaba bu kampanyadan yararlanabilirmiyim. ?

internette kazıklanma kapmanyası sizde girin kazıklanın.bir kerede adam akıllı bir kampanya yapsalar şaşırcam.çıkıp deseler 24 ay taahüt verene aylık 15 tl kotalı 30 tl sınırsız deseler.bıktırdılar ya indirm yapsınlar yada zam yapsınlar ikisindne birisini yapsınlar bari.

Zamanında ben alırkende bağlantı ücreti almıyorlardı aynı kampanyaydı ama nedense bir şekilde o ücreti çıkartıyorlar masraflarla kapattırdım ve mutluyum

30 liralık modemi 70 e sayıyorlar 24 ay içerisinde bir aksilik olursa 70 lira + 59 lirayı paşa paşa alıyorlar. Ve hattınızı iletişime kesseler bile fatura kesmeye devam ediyorlar. Sonrada pişmiş pişmiş 9,99 diye kampanya yapıyorlar

Bu ttdem herkes mi mağdur oldu yahu bir kişi de çıkıp ben mutluyum tt ile desin ne olur sanki

acıtan tarife...!!!
gel yavrucum bak gel, acımayacak, gel - gel...

sonrası ise belli... itfaiye kırmızısına dönmüş kullanıcılar...!!!

saygılar...!!!

allahtan ömür boyu istemiyorlar taahhüdü

Sen de yorum yaz