iPad Air 2, ilk kez sızmış olabilir!

Bu yıl piyasada olması beklenen bu "incecik" Apple'ın görüntüleri ilk kez sızmış olabilir!

  • Ertuğrul Süngü
iPad Air 2'nin sızan ilk görüntüleri işte bunlar
Ne derece Air 2'ye aitler halen belli değil

Apple firması ürettiği her ürünü ile kendi tarzını yansıtmayı başarmış, farkını ortaya koymuş durumda. Özellikle iPad Air serisi ile ince tablet mantığının sınırlarını zorlamış olması, pek tabii onu bambaşka bir noktaya getiriyor.

Bir defa ürettiği ürünlerin genelde devamını da getiren Apple'ın günümüzde en çok beklenen ürünlerinden bir tanesi şüphesiz iPad Air 2. "One More Thing" isimli siteden sızdırılan yeni görüntülerdeyse, Air 2 modeline ait olduğu iddia edilen ön panel gözler önüne serildi. İki farklı resim olarak yayılan görüntülere yakından baktığımız zaman, ekranın, panele tamamen yapıştırıldığını görüyoruz. Peki, Apple neden cam ekranını, ana kasasına yapıştırma ihtiyacı duysun?

Bu sorunun cevaplarının başında, cihazı daha da inceltmek yer alıyor. Tabii bir diğer ihtimal de kasada daha "uzun" yer açarak, büyük bir pili cihaza eklemeyi düşünmeleri de olabilir... Görüntüler heyecan verici de olsa gerçekten Air 2 modeline ait olup olmadıkları hakkında şimdiden bir şey söylemek yanlış olacaktır. Bilinen tek gerçek, Apple'ın yıl bitmeden önce iPad Air 2 modelini piyasaya süreceği ve bu cihaz üretildiğinde iOS 8 işletim sistemi, yeni jenerasyon A8 işlemci ve Retina ekran ile karşımızda olacağı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

tuğladan farkını açıklayabilir misiniz :) , en iyisi yeni çıkacak nexus 10 olacak :)

@19 Nis 2014 16:20 Nexus gibi tuğla değil, evet

@19 Nis 2014 16:20 hemen açıklayayım 14 saat oyun ve internette gezinme ki 2 gün bekleme süresi de elde edebildi bu cihaz bu kullanım oranı ile. her türlü işinizi ipad ile yapabilme ve siz işlerinizi yaparken canınızı sıkabilecek hiç bir şey ile karşılatırmıyor sizi, ipad air den daha iyisi henüz yok apple daha iyisini yapana kadar ;)

Yeni ismi The New iPad Air olur bence.

hadi ordan apple tabletleri igrenç ötesi alanın aklına şaşmak lazım

tablette ipadi tek gecerim

Sen de yorum yaz