iPhone 4 ve iPad için yeni SIM kart!

Vodafone, cep telefonu dünyasında yankı uyandıran iPhone 4 ve yeni iPad için SIM'ini tanıttı...

Vodafone Türkiye'nin teknoloji meraklılarının büyük bir ilgiyle takip ettiği Apple iPad ve iPhone 4 için özel olarak tasarladığı "Vodafone MikroSIM" tüm Vodafone CepMerkezleri'nde yerini alıyor.

Hem iPad hem de iPhone 4'te kullanılabilen "MikroSIM" ile kullanıcılar, Vodafone 3G ile sınırsız bir şekilde internette dolaşabilecek.

Vodafone MikroSIM'de yer alan farklı uygulamalar sayesinde, iPad ve iPhone 4 sahipleri, e-postalarına hızlı bir şekilde ulaşırken, internet üzerinden tüm zengin uygulamaları kolayca indirecekler. Yeni MikroSIM'in sağladığı olanaklarla kullanıcılar, rehberlerini rahatlıkla yedekleyebilecek ve Caller Xchange (Kartvizit) özelliğiyle de tüm kartviztlerini tek yerde toplayabilecekler.

Vodafone MikroSIM'i değerlendiren Vodafone Türkiye Terminal Bölüm Başkanı Yücel Kubanç, iPad ve iPhone 4'un Türkiye'de henüz satışa sunulmamasına karşın bu iki cihazda da kullanılabilecek ve Vodafone kullanıcılarına özel farklılıklar taşıyan MikroSIM'i tasarladıklarını belirtti.

MikroSIM özellikleri

Kubanç şunları söyledi:
"Vodafone MikroSIM'i cihazlar henüz gelmeden satışa sunmaktaki hedefimiz; yurtdışından bu cihazları satın alıp Türkiye'de Vodafone hizmet farkıyla keyfini çıkartmak isteyen müşterilerimize bu imkanı sağlamaktır. Biz müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap vermeyi, herkesin Vodafone 3G hizmetlerinden kolayca yararlanmasını sağlamayı öncelikli görevimiz olarak kabul ediyoruz. Bu kapsamda daha önce Vodemnet paketlerimizi sunmuştuk. Hem faturalı, hem de faturasız hatlar için saatlik, günlük veya haftalık seçeneklerle sunduğumuz Vodemnet Paketleri internete son derece ekonomik ve hızlı bir şekilde bağlanmayı mümkün kılıyor. Şimdi de Vodafone MikroSIM'i hazırladık. Bu uygulamamız sayesinde kullanıcılarımız iPad ve iPhone 4'leriyle Vodafone hızında 3G internet bağlantısı yapacaklar. İnternette diledikleri gibi özgürce dolaşacaklar. Ayrıca, bu yeni MikroSIM'de, internet çözümünün yanı sıra yedek rehber ve kartvizitleri tek elde toplama gibi kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak ek özellikler bulunuyor."

Vodafone Türkiye tarafından iPad ve iPhone 4 kullanıcılarına özel olarak hazırlanan Vodafone MikroSIM, Türkiye genelindeki 974 Vodafone Cep Merkezi'nden satın alınabilecek.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bir-iki sene içinde vodafone turkcelli yakalayacak. turkcellin dizleri titriyor şu anda

tamamda daha teller ortada yok?

vodafone en guzel operator ve en hesaplı

ilk vodafone getircek heralde sim kartını çıkardığına göre.turkcelin şu durumda tek kozu çekim gücü

Avea da Micro SIM çıkarmış...

ilk vodafone getircek heralde sim kartını çıkardığına göre.turkcelin şu durumda tek kozu çekim gücü
-----------------------------------------------------------------------------
turkcell microsim'i türkiye'ye getireli 2 hafta oluyor...

çok ihtiyacım war bu karta iphone elime çok önce geçti 1600 türk lirası ile aldım sim kartım sıgmıyor çip takılıcak dediler daha gelmemiş 3haftadır bekliyorm ...

ya gidin ewet biraz haklısınınz ama şebeke olmuyor bizim telefon LG ama İPHONE SİMİ VERMİŞLER :(

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play