iPhone 5'in arkasına e-ink ekran!

iPhone 5'iniz kimseninkine benzemesin istiyorsanız, bu kılıf ile onu 2 ekranlı yapmanız mümkün!

  • Zeynel A. Öztürk
Popslate, iPhone 5'e bir ekran daha ekliyor

Popslate adındaki bu iPhone 5 kılıfı, sadece iPhone'unuzu korumuyor, onun arka yüzüne bir e-ink ekranı ekliyor. Bu sayede örneğin bir fotoğraf çektiğinizde onu telefonun arka tarafına "atabiliyorsunuz."

Kılıfın üzerindeki ekran e-ink teknolojisini kullandığı için siyah-beyaz, ancak çok düşük bir enerji gereksinimi var. Sürekli açık durumda bulunan ekran, uyarıları, spor müsabakası sonuçlarını, haritaları ve listeleri gösterebiliyor. Açık API sayesinde geliştiriciler, Popslate için uygulama yazabiliyorlar.

Popslate henüz geliştirile aşamasının başlarında olduğundan herhangi bir prototipi yok. Ancak ürün, bir grup yetenekli tasarımcı, mühendis ve programcıyı kendisine çekmeyi başarmış görünüyor. Her şey yolunda giderse ve yeteri kadar fon toplanırsa Popslate ilk 500 destekçiye 79 dolardan, daha sonra gelenlere ise 99 dolardan satılacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

iPhone aldıkta kılıfı kaldı... :(

Sende almayıver alla alla. Fakirlik böyledir işte, varsın seninde gönlün zengin olsun. hahahahaha...

@01 Ara 2012 22:52 :)

@01 Ara 2012 22:52 Lanet telefonun kilifi bile 90 dolar. Adamlar kazik sokmanin her turlu fantastik yolunu biliyor. iPhone'a 700 dolar bayilar bu kilifa gozu kapali verir. Dolayisiyla az bile istemis ben olsam 200 dolar isterdim nasilsa alacak enayi cok.

iphone 5 geldide kılıfımı kaldı alacak ,

birisiyle özel mesajlaşırken ya başkası arkadan görürse :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play