iPhone 5C internete sızdı!

Apple'ın herkesi meraklandıran ucuz iPhone'u, kendini iyice belli etti! İşte görüntüler...

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 5C internete sızdı!

Apple'ın ucuz iPhone'una ait bir parça bir kez daha internete sızdı, ancak bu kez "iPhone 5C" adıyla.

Apple'ın bir sonraki nesil iPhone'unun iPhone 5S olacağını düşünürsek, "iPhone 5C" kulağa mantıksız gelmiyor. WeiPhone forumlarında ortaya çıkan iPhone 5C kutuları, plastikten meydana geliyor ve Apple'ın minimal tasarım dilini koruyor. Apple'ın daha önce karton kutuları tercih ettiği biliniyor, ancak bu kez maliyeti düşürmek için plastik kutuyu seçmiş olabilir

iPhone 5C'nin taşıdığı "C" harfinin ne anlama geldiği ise bilinmiyor. Tartışılan isimler arasında "Cheap" veya "Colour" var.

Twitter'ın Çin sürümü Sina Weibo'da ortaya çıkan görüntülerde ise plastik iPhone, bir kez daha kendini gösterdi. Cihazın en son iPod touch ile hoparlör ızgarası gibi bazı tasarım öğelerini paylaştığı gözden kaçmıyor. iPhone 5S'ile beraber çıkması beklenen ucuz iPhone'un iPhone 5'e göre daha iyi bir pil, 2GB RAM, çift LED flaş ve iOS 7 işletim sistemiyle geleceği düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 25 Yorum

" iPhone 5S'ile beraber çıkması beklenen ucuz iPhone'un iPhone 5'e göre daha iyi bir pil, 2GB RAM, çift LED flaş ve iOS 7 işletim sistemiyle geleceği düşünülüyor." Çok yanlış bir düşünce. Nasıl ucuz olacak bu telefon arkadaş. Donanım daha iyi ama fiyat daha ucuz. Sadece kasayı plastik ile kapatarak bu kadar ucuz bir telefon beklemeyin derim.

@sedatkaraer aslında maliyeti elektronikten çok kasada kullanılan malzeme ve onun montajı tutuyor. Yoksa üreticiler için elektronik devreler pek yekün tutmuyor; çok ucuza alıyorlar

Ucuz dedikleri 1600 TL olur sanırım.

Eminim ki fırsatçılar Türkiye'de 1000 liradan aşağıya satmazlar.

"iPhone 5S'ile beraber çıkması beklenen ucuz iPhone'un iPhone 5'e göre daha iyi bir pil, 2GB RAM, çift LED flaş ve iOS 7 işletim sistemiyle geleceği düşünülüyor." çift led flaş mı? resimlerde tek görünüyor?

jack girişi altta olmamış

neye kime göre bu telefon ucuz ??

bence çok satar

İyi sallamışsin CHip :) ucuz iPhone da 2 gb ram olacak he

türkiyede 1500olur o.alın size ucuz iphone

beyler buna android yüklemezlerse almam muhahaha :D:D

Apple şimdiye kadar hiç bir ürününde plastik kasa kullanmadı kullanmayacak bir marka

@29 Tem 2013 15:26 epili savundugun kadar kendi isini, aileni, dostlarini savunuyor musun?

@29 Tem 2013 15:26 3gs ve öncesi plastik

@29 Tem 2013 15:26 3g serisi plastik değilmiyi neyin kafası

sony xperia ya for :*

512 MB ramden fazla olamaz.

pardonda maliyeti ucuzlatmak için karton yerine plastik kutu kullanılmış demişssiniz. benim bildiğim platiğin maliyeti kartona göre daha pahalı değilmi?

Samsung' un plastiklerinden daha tatlı duruyor. yerim onu ben

Ziyaretçi (Mobil) Dün 15:26 Sen apple firmasının çözüm ortağımısın ne biliyorsun? plastik kullanmayacaklarını elinde kanıt mı var.. ? net alemi kendi sorunlu kişiliklerini yaratıyor. Kesin dilde yazıyor kullanmadı, kullanmayacak , kullanamaz , okullar tatil oldu ya 15 yaşında bebeler iPhone bile yokken marka fanatiği oluyorlar.

2 GB RAM'i ucuz iPhone'da rüyanızda görürsünüz ;)

Fakirler için iPhone HAHAHAHAHAHA

hayatta almam :D

resimte tek led flash var

@02 Ağu 2013 16:51 iPHONE 5S için çift flash deniyor sevgili dostum. Resimde ki ürün 5C kod adı ile iddaa edilen cihaz.

Sen de yorum yaz