iPhone 6 beklenenden erken tanıtılabilir mi?

Apple'ın iPhone 5S ve 5C için yapacağı "hamle", büyük bir iPhone 6 sürprizini işaret ediyor olabilir

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 6 beklenenden erken tanıtılabilir mi?

Apple, yeni bir iddiaya göre bu hafta iPhone 5S ve 5C için büyük bir reklam kampanyası yapmaya hazırlanıyor.

9to5Mac'in haberine göre firma, bu hafta kampanyadan yararlanabilen tüm kullanıcılarına eski iPhone'larını iPhone 5S veya iPhone 5C'ye yükseltebileceklerini hatırlatan bir e-posta gönderecek. Apple'ın iPhone 6'nın tanıtımının yaklaştığı bir dönemde neden böyle bir hamle yapmayı planladığı ise kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Apple'ın iPhone 6'yı tanıtmadan önce elindeki iPhone 5S ve iPhone 5C stoklarını eritmeye çalışıyor olması muhtemel. Yani firma, herkese eski bir telefon satmak yerine, iPhone 6'yı tanıtmadan önce iPhone 5S ve 5C'yi son bir kez zorlamak istiyor.

Bu durum, iPhone tanıtımının beklenenden erken olabileceğine işaret ediyor da olabilir. iPhone 6'nın Eylül ile Kasım ayları arasında tanıtılması bekleniyor. Ancak belki de Apple, önümüzdeki ayın başında yapacağı geliştirici etkinliğinde bizlere bir sürpriz yaparak yeni iPhone'u gösterebilir...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

öyle bir hale gedi ki firmalar kendi döngülerini çarklarını kırıyorlar.an be an zamandan korkmanın sonucu bu.her geçen gün biraz daha kaybediyor popülerliğini bahsi geçen firma.en beklenesi hamlesi bu olur eritir bir güzel stoğunu. maşallah öyle bir kullanıcı kitlesi var ki bugün 5s i alsa bir hafta sonra 6 tanıtılsa gidip alıyor.ama dediğim gibi düşüşte ailemizin.hayatımızın :P firması,markası her neyse .apple olmasaydı teknolojik havalı nasıl olurduk.

milletin apple alması zorunuza gitmesin dandroitçiler hayret bişe kaliteli ki verip alıyoruz donmuyor dandik plastik telefonlarınız gibi

Sen de yorum yaz