Küçük laptop ekranına Samsung'dan çözüm...

Laptop ekranınız küçük mü geliyor? Öyleyse Samsung'un özel laptop monitörü Lapfit tam size göre...

Küçük laptop ekranına Samsung'dan çözüm...

Samsung Electronics, dizüstü bilgisayarlar için geniş ekranlı, 16:9 LCD Lapfit monitörleri LD190N ve LD190G'yi tüketicilere sunarak monitör pazarında yeni bir sayfa açıyor.

Ergonomik tasarımı ile bağlantıda en üst seviyede rahatlık sunan 18,5 inçlik SyncMaster LD190G ve LD190N, dizüstü bilgisayar kullanıcılarının çift monitör kullandığı ortamlar için özel olarak tasarlandı.

Dizüstü bilgisayara USB kablosu ile kolayca bağlanan LD190G, UbiSync fonksiyonu ile yazılımın yüklenmesinin ardından çözünürlüğün otomatik olarak ayarlanmasına olanak sağlıyor. Kullanıcılar "Magic Bright- Sihirli Parlaklık" fonksiyonunu kullanarak, monitörün parlaklık seviyesini dizüstü bilgisayar ekranının parlaklık seviyesiyle aynı seviyeye ayarlayabiliyor. 1360 X 768 çözünürlüklü, 16:9 geniş ekran LCD monitör, kullanıcılara film ya da televizyon dizilerini seyrederken ve oyun oynarken mükemmel görüntü kalitesi sunuyor.

Çevre dostu lapfit monitörler, geleneksel ürünlere oranla yüzde 33 daha az elektrik (22W) kullanacak şekilde tasarlandı. "Otomatik Kapanma" fonksiyonu, enerji tüketimini azaltmanın yanı sıra, ürünün yaşam süresinin uzatıyor ve kişisel bilgilerin korunmasını sağlıyor. SyncMaster LD190G ve LD190N, 20:000:1 oranında dinamik kontrast oranı ve 5ms tepki süresi sunuyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Küçük laptop ekranına Samsung'dan çözüm...
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir